Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.07.2014, g. 9:25, PKP - Zamość lajtowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Eliza napisał(a):Papużki też mają ochotę :-D Stawią się pełne energii i z dobrym humorem jak zawsze, lecz pełne obaw czy dadzą radę :-)

Eliza napisał(a):
Jurek S napisał(a):No wiesz, nie wiem czy czyjejś zazdrości nie wzbudzę ale gotów byłybm przesunąć ustawkę np na niedzielę
Wielka szkoda Jureczku ale na niedzielę już coś znalazłam.... Kazika i on byłby na pewno zazdrosny ;-) :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Ale następna ustawka z Tobą :-)
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8716

Ale spoko, już się do tego przyzwyczaiłem :-P

A tak a propos, dzisiaj wróciłem rowerkiem z Krasnobrodu przez Zamość do Lublina. Odcinek Krasnobród - Zamość ładny widokowo (góra - dół), ale asfalty gorzej jak po bombardowaniu. Confusedhock: Tym nie mniej da się przejechać :-D

I jeszcze co do odcinka Wysokie - Turobin. Być może już skończyli tam remonty, ale jeszcze nie tak dawno były wahadła. Bardzo fajna droga jest przez Biskupie - Tarnawa Duża - Tarnawa Mała - Olszanka - Turobin. Prawie zerowy ruch samochodowy.
katka napisał(a):No przydałoby się kierowniku całego tego zamieszania
Skoro tak to jadę 8-)
Jurek S napisał(a):Ale spoko, już się do tego przyzwyczaiłem
Sorry takie mamy czasy ;-)
Jurek S napisał(a):Ale spoko, już się do tego przyzwyczaiłem
Kobieta zmienną jest ,Jurq :-> .
Trochę mi się zmieniły plany weekendowe i niedzielę mogę w całości przeznaczyć na rower :-) I tak się zastanawiam nad tym Zamościem, ale nie wiem czy dam radę :mrgreen: W sensie - czy dam radę rano wstać :-P

I jedno pytanie w kwestii technicznej - ile rowerów wchodzi do tego szynobusa? To tak żeby się nie okazało, że pojedziemy grupą 15 osób, a w Zamościu do ostatniego szynobusa zmieści się tylko połowa rowerów :-P Tak jak w ostatni weekend miałem w szynobusie do Kraśnika - szynobus bez wieszaków, jechało sześć rowerów, jeszcze ze dwa by upchnął, ale nie więcej.
Eliza napisał(a):Nie pomogło, dalej się wstydam
Dobrze,rezygnujemy z topless,ale musi być konkurs "miss mokrego podkoszulka" :->.
damian.s napisał(a):ile rowerów wchodzi do tego szynobusa? To tak żeby się nie okazało, że pojedziemy grupą 15 osób, a w Zamościu do ostatniego szynobusa zmieści się tylko połowa rowerów Tak jak w ostatni weekend miałem w szynobusie do Kraśnika - szynobus bez wieszaków, jechało sześć rowerów, jeszcze ze dwa by upchnął, ale nie więcej.
Sam sobie odpowiedziałeś Damianq :-) .Ilość miejsc jest ograniczona,w tej chwili jest nas pięcioro i jeszcze z pięć osób może pojechać.Śpiesz się z decyzją ;-) .
W Wysokim ja się pewnie dołącze do was.
JuraS napisał(a):musi być konkurs "miss mokrego podkoszulka" .
To ja będę przewodniczącą Jury :mrgreen:
Eliza napisał(a):To ja będę przewodniczącą Jury
Zgoda ;-) .

damian.s napisał/a:
I jedno pytanie w kwestii technicznej - ile rowerów wchodzi do tego szynobusa?
Faktycznie Damian zasiał ziarnko niepewności 8-) .Mario Idea ,może by tak odwrócić kierunek jazdy :?: I do Zamościa pojechać szynobusem,jest chyba dziewiąta z minutami :?:
JuraS napisał(a):Mario ,może by tak odwrócić kierunek jazdy I do Zamościa pojechać szynobusem,jest chyba dziewiąta z minutami
Zawsze jest taka możliwość. Dla mnie nie ma różnicy, jeśli zdecydujemy się na dojazd do Zamościa szynobus mamy o godz. 9:25. W Zamościu będziemy o godz. 11:33 :!:
mariobiker napisał(a):Zawsze jest taka możliwość. Dla mnie nie ma różnicy, jeśli zdecydujemy się na dojazd do Zamościa szynobus mamy o godz. 9:25. W Zamościu będziemy o godz. 11:33
Jeżeli w Lublinie nie uda się nam zmieścić w szynobusie to możemy zrobić ,awaryjnie ,wycieczkę nad Zalew Nielisz :-> .
Ale jeżeli nie uda się nam zmieścić w szynobusie w Zamościu to szukamy agro :-P .
Ja proponuję szynobus do Zamościa,dziewczyny co Wy na to :?:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9