Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.07.2014, g. 9:25, PKP - Zamość lajtowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
JuraS napisał(a):w konkursie na "miss mokrego podkoszulka "może wziąć udział jedynie pierwsze pięć osób z listy i jest to impreza zamknięta dla innych uczestników,chyba,że Przewodnicząca Jury zdecyduje inaczej .
Przewodnicząca po burzliwej naradzie ze swoim prawym papuzim skrzydłem postanowiła, że pozostali uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie na mistera mokrych spodenek :mrgreen:
Ledwie człowiek nie ma kilka godzin a tu takie fanaberie ;-) Zapraszam wszystkich chętnych.
Z powrotem może być nieciekawie więc
jedziemy do Zamościa ciuchcią o godz. 9:25 (zmieniłem w tytule)
mariobiker napisał(a):jedziemy do Zamościa ciuchcią o godz. 9:25
No masz, kurcze blade,a ja już się nastawiłem na agro ze zwyciężczyniami konkursu :lol: .
I oznacza to ,że na dworcu PKP trzeba być o godz.9,00 :-> .
Jeśli chodzi o powrót szynobusem z Zamościa to spokojnie----- kilka dni temu wracaliśmy do Lublina, było sporo rowerów , jak zobaczyli że może być ciasno to miła pani zarządziła doczepienie drugiego segmentu. Po chwili podjechał i było po kłopocie. Powiedzieli że to normalna procedura i że nikogo nie zostawią na peronie. Cena biletu 22 + 7 za rower Regio Kasztelan 22501
O której godzinie planujecie wyjazd z Zamościa może dołączyę
Ex Driver napisał(a):Cena biletu 22 + 7 za rower
Jest promocja 22 zł z rowerem
marek40 napisał(a):O której godzinie planujecie wyjazd z Zamościa może dołączyę
Mareczku szynobus dociera do Zamościa o godz. 11:33 więc pewnie kilka minut po południu ruszymy :-)
mariobiker napisał(a):szynobus dociera do Zamościa o godz. 11:33 więc pewnie kilka minut po południu ruszymy
To będzie tylko pół godziny na drażnienie małp?? E, to nie jadę :mrgreen:
Żabki mogą być fajniejsze :-D
damian.s napisał(a):To będzie tylko pół godziny na drażnienie małp??
I wystarczy :-> Musi być przecież czas na konkursy ;-) .
damian.s napisał(a):E, to nie jadę
No tylko nie mów ,że wystraszyłeś się konkursu zaplanowanego przez Przewodniczącą Jury. :-P
Jurek S napisał(a):Bartq drogi nadszedł czas olewania ;-) wszelkich dobrych praktyk, szerzy się kumoterstwo i poplecznictwo. :-P
O lala, chyba ktoś wstał lewą nogą ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9