Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sandomierz na lekko.13.07.2014.Kraśnicka/Jana PawlaII g.8,00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
O nie,
w atmosferze zastraszania nie będziemy rozmawiać, w dzisiejszych czasach każde dziecko wie, m radzik tez wie, że na całowaniu się nie końćzy, także tego.


Damianq Arrow Niestety, nie znaleziono strony.
damian.s napisał(a):Trochę zdjęć ode mnie:
Nie działa :-?
Podmieniłem link, teraz już powinno działać.
Bart napisał(a):w dzisiejszych czasach każde dziecko wie, m radzik tez wie, że na całowaniu się nie końćzy, także tego.
Wstrzymajmy się jeszcze z sekundantami.Może Bartek wystawi głowę przez okno kangurka .Świeży wiaterek myśli przewieje.
Jak dla mnie super ustawka Smile pogoda, ekipa, prom na zamówienie Tongue szynobus już podstawiony na tory Smile nic tylko kręcić Smile
Eliza napisał(a):reanimacja Marzenki ;-) ( nigdy ale to nigdy nie dawajcie jej słodzonej kawy z mlekiem z orlenu :mrgreen: ) jest po niej niebezpiecznie szybka

Myślę, że coś extra było w saszetkach z cukrem. Właśnie znalazłem w kieszonce jeszcze 3 takie saszetki, zabiorę je na następną ustawkę jakby ktoś miał kłopoty :-D .
Na koniec jeszcze ode mnie kilka fotek: Sandomierz na lekko
Piiotr napisał(a):Na koniec jeszcze ode mnie kilka fotek
Na ostatnią fotkę czekałam najbardziej :-D
Eliza napisał(a):
Piiotr napisał(a):Na koniec jeszcze ode mnie kilka fotek
Na ostatnią fotkę czekałam najbardziej :-D

Nawet księżyc się załapał :mrgreen:
No - moi mili. Piękny temat wymyśliliście na tę niedzielę. Ja dopiero wracałem z urlopu i szkoda, że nie mogłem z Wami... Nauczyliście mnie jeździć po dwie stówy dziennie ale samemu to inna bajka. I jeszcze jedno pytanie: kto tak profesjonalnie splótł wszystkie rowery w szynobusie :-P ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11