Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sandomierz na lekko.13.07.2014.Kraśnicka/Jana PawlaII g.8,00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Bart chyba popłynął do Solca ...
A Ty Jurq nie masz za co przepraszać, relax. Dobry zacier teraz, będzie owocował w przyszłości :lol:
danidani napisał(a):(...)

Track https://www.endomondo.com/workouts/372447768/10135824

PS. Hasło dzisiejszej wycieczki: "Zacier do porzygu" wkroczy dumnie do mojego słownika.

Brak dostępu.
danidani napisał(a):mariobiker, gdzie foty?
Rano jak wrócę z pracy.
danidani napisał(a):Hasło dzisiejszej wycieczki: "Zacier do porzygu"
Eeeee to był tylko żwawszy relaks ;-)
Jurek S napisał(a):
danidani napisał(a):(...)

Track https://www.endomondo.com/workouts/372447768/10135824

PS. Hasło dzisiejszej wycieczki: "Zacier do porzygu" wkroczy dumnie do mojego słownika.

Brak dostępu.

Poprawione.
A przepraszam, ze Stalowej to jakiś lot złapaliście Confusedhock:
Aha - jeszcze info dla Grześka - od Księżomierza do DK74 z tego co pamiętam równy asfalcik.
Dzieki wszystkim za zajebiaszczy dzien i grupie wracajacej na kolach ktora melduje ze wrocila cala zdrowa i w dobrych humorach kto byl ten wie:-)) Dzieki i do nastepnego
katka napisał(a):Buziak dla kierownika
Rado napisał(a):A Ty Jurq nie masz za co przepraszać, relax. Dobry zacier teraz, będzie owocował w przyszłości
Dzięki Kasiu i Radku ;-) Jednak nadal uważam ,że należało jechać w odwrotnym kierunku :-( .
mariobiker napisał(a):Eeeee to był tylko żwawszy relaks
Zmęczenie spowodował silny w mordęwind :roll: .
JuraS napisał(a):Jednak nadal uważam ,że należało jechać w odwrotnym kierunku :-( .
Dobrze było Kierowniku :mrgreen:
Żyję :-) . I teraz wiem co to jest zacier :mrgreen: :mrgreen:. Dzięki pierwszej grupie za wycieczkę,piękne widoki i super towarzycho :-P . A drugiej grupie za wsparcie i mobilizację. Wielkie dzięki :lol: a i jeszcze jedno kolejny rekordzik pobity.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11