Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sandomierz na lekko.13.07.2014.Kraśnicka/Jana PawlaII g.8,00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ja również dziękuję za super ustawkę. Bylo cudownie!!! jeżeli o mnie chodzi, to żadnego zacieru nie było kierowniku :-D Natomiast było wiele atrakcji... a główna to oczywiście Góry Pieprzowe i przecudne widoki :-D
Dziękuje również naszym rycerzom (Piotrek, Marcin i Piotrek) za możliwość zrobienia nowej życiówki (226 km) Dawno tak dobrze się nie bawiłam :-) Był kebab w Annopolu, zdjęcie na moście na Wiśle, reanimacja Marzenki ;-) ( nigdy ale to nigdy nie dawajcie jej słodzonej kawy z mlekiem z orlenu :mrgreen: ) jest po niej niebezpiecznie szybka :mrgreen: Na koniec zrobiliśmy jeszcze zalewik :-D
Zdjęcia będą jutro :-) Jeszcze raz buziaczki dla Wszystkich :-) Oby więcej takich ustawek!
Eliza napisał(a):za możliwość zrobienia nowej życiówki (226 km)
Gratulacje :-) A dzisiaj rozmawialiśmy na trasie, że macie apetyt na jazdę 24h, ale dopiero za jakieś dwa lata - a ja tu widzę, że w tym tempie, to nie będzie za dwa lata, ale za góra dwa miesiące :mrgreen:
Dzięki było EPICKO, tak, że taki klimat, zdjęcia będą jak się wycinankę zrobi, najlepsze zostaną w prywatnych albumach, a tu macie tracka, jakby kogoś to interesowało.

TRACK
To był dobrze spędzony dzień. Dzięki za Sandomierz na lekko obu grupom, towarzystwo doborowe :-)
Eliza napisał(a):za możliwość zrobienia nowej życiówki (226 km)
Tylko patrzeć jak pęknie 300 :mrgreen:
mariobiker napisał(a):
Eliza napisał(a):za możliwość zrobienia nowej życiówki (226 km)
Tylko patrzeć jak pęknie 300 :mrgreen:
Oj Mariuszku chyba nie w tym roku :-) Na razie cieszę się jak małe dziecko tym rekordem :mrgreen:
Zdjęcia miały być jutro... Jest już po północy, Niemcy cieszą się ze zdobycia tytułu mistrzów świata a ja zapodaję fotki :-D https://plus.google.com/photos/10294059 ... Nzy3YqUqAE
Taka fajna ustawka a ja zaspałem aż mi głupio się przyznać Cry :oops:.

Eliza,
Oj Mariuszku chyba nie w tym roku :-) Na razie cieszę się jak małe dziecko tym rekordem :mrgreen:
Nigdy nie mów nigdy.

radzik

katka napisał(a):Buziak dla kierownika :->

nie ma fotki, więc buziak niezaliczony :!:


zazdroszczę Wam wycieczki :!:
radzik napisał(a):zazdroszczę Wam wycieczki :!:
Brakowało nam naszego SUMIENIA ;-) ale w gruncie rzeczy byliśmy grzeczni :lol:
Nie było czasu żeby rozrabiać :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11