Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pierwsza dycha do maratonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

radzik

Janku, czemu nie widzę Cie jeszcze zapisanego?
radzik napisał(a):Janku, czemu nie widzę Cie jeszcze zapisanego?
Janek miał wielką ochotę pobiec z numerem 1000 ale skoro Ty go zgarnąłeś to zrezygnował ;-)
mariobiker napisał(a):Janek miał wielką ochotę pobiec z numerem 1000 ale skoro Ty go zgarnąłeś to zrezygnował ;-)
A to Radzik też biegnie :?: Undecided A miałem Wam kibicować ... Szkoda ...
Rado napisał(a):A to Radzik też biegnie :?: Undecided
Jak kilka dni temu przeglądałem listę startową to dopatrzyłem się chyba już ponad 10 osób obecnych na tym forum :-) Teraz chyba będzie łatwiej się spotkać na jakimś biegu niż na ustawce rowerowej ;-)

radzik

mariobiker napisał(a):Janek miał wielką ochotę pobiec z numerem 1000 ale skoro Ty go zgarnąłeś to zrezygnował

skoro jakis Buc :mrgreen: zabrał mi setkę, musiałem brać tysiąca :/
damian.s napisał(a):Teraz chyba będzie łatwiej się spotkać na jakimś biegu niż na ustawce rowerowej
Damianku podejrzewam, że to chwilowe zauroczenie ;-)

radzik napisał(a):skoro jakis Buc zabrał mi setkę, musiałem brać tysiąca :/
Ktoś w niedzielę będzie się musiał gęsto tłumaczyć :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Damianku podejrzewam, że to chwilowe zauroczenie ;-)
Powiedział to ten co już jest zapisany na kolejny bieg w następny weekend :mrgreen:
Mario, w lasach kozłowieckich biegniesz?
Szkoda, że nie wpisujecie nazwy drużyny, to by sporo dobrego mogło zrobić Smile Liczę, że następnym razem nikt nie popełni tego błędu Wink

EDYCJA:

Och, przepraszam, brawo dla Daniela, Mariobikera i KrzysiaP Big Grin Tytuł najbardziej ogarniętego z tej trójki otrzymuje Krzysio, który poprawnie wpisał nazwę jako "www.RowerowyLublin.org". Gratuluję i powodzenia ;D

Ja zaczynam od drugiej dyszki, a wcześniej od początku cyklu City Trail Smile
damian.s napisał(a):
mariobiker napisał(a):Damianku podejrzewam, że to chwilowe zauroczenie ;-)
Powiedział to ten co już jest zapisany na kolejny bieg w następny weekend :mrgreen:

Ktoś tu mocno buszuje po necie ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6