Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.01 - Trzecia Dycha do Maratonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Skoro Rado może startować w City Trailu na rowerze, to ja na rowerze wystartuję w nocnej dyszce :-)
Także sorry Katka i Eliza, ale raczej nie pobiegnę między Wami :mrgreen:
damian.s napisał(a):Także sorry Katka i Eliza, ale raczej nie pobiegnę między Wami
Co nie zmienia faktu, że wisisz nam Damianku 669 książek :mrgreen:
Eliza napisał(a):
damian.s napisał(a):Także sorry Katka i Eliza, ale raczej nie pobiegnę między Wami
Co nie zmienia faktu, że wisisz nam Damianku 669 książek :mrgreen:
Rita możemy Mu darować jedno i zejść do 668 :roll:
Zerknij na listę startową :-?
jeśli na trasie zobaczycie leżącego zawodnika z numerem 1031 to popchajcie mnie w kierunku mety ;-)
katka napisał(a):Rita możemy Mu darować jedno i zejść do 668
Zerknij na listę startową
Jakie darować :?: że ma nr 668 wiadomo już od kilku dni
Rozdzielił nas numerem 669 i tego się trzymajmy :mrgreen:
Katka i Eliza - ja nie chcę nic sugerować ani się narzucać, ale wydaje mi się że 668 książkami łatwiej się podzielicie ;-)
A tak na marginesie - co Wy zamierzacie robić z 668 lub 669 książkami :mrgreen: Arrow https://www.youtube.com/watch?v=3luv0dx1v-0
damian.s napisał(a):A tak na marginesie - co Wy zamierzacie robić z 668 lub 669 książkami
Spokojna Twoja rozczochrana :mrgreen: my już wiemy co zrobimy. Wtedy to będziemy najlepszymi koleżankami Radzika :mrgreen:
katka napisał(a):
damian.s napisał(a):A tak na marginesie - co Wy zamierzacie robić z 668 lub 669 książkami
Spokojna Twoja rozczochrana :mrgreen: my już wiemy co zrobimy. Wtedy to będziemy najlepszymi koleżankami Radzika :mrgreen:
A podobno w 2016 Radzik nie pije ;-)
nie szło mi z telefonu więc dokończyłem dzieła w domu Big Grin

teraz tylko przypomnieć sobie jak to się biega
marecky napisał(a):teraz tylko przypomnieć sobie jak to się biega
Tak samo jak jazda rowerem tylko bez roweru ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8