Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.01 - Trzecia Dycha do Maratonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
jak na pierwszy oficjalny bieg było bardzo fajnie :mrgreen:
miło było Was spotkać na trasie i poza nią
Gratuluję wszystkim uczestnikom! (nawet Radzikowi). Było warto "przewietrzyć" płuca :mrgreen: No i impreza w Basketonie pierwsza klasa :!:
Dzięki za doping oraz wspólną zabawę po biegu na hali i w Basketonie Smile Dawno nie byłem tak zadowolony po zawodach Smile
Szczere gratulacje dla wszystkich którzy pokonali tę "dyszkę". Z mojego punktu widzenia na takich imprezach panuje niezwykle serdeczna atmosfera. Z przyjemnością dołączam na swój sposób :-) Foteczki by me ;-)
Fajnie było. Zarówno biec, jak i Was widzieć. Dzięki za doping. Do czwartej dychy :-)
Ja także dołączam się do podziękowań - byliście super! Taki doping daje moc i dodaje skrzydeł! Dziękuję! :mrgreen:
Słuchajcie, gdyby nie RL-owcy nie byłoby niczego ;-) To Wy robiliście najlepszy "szoł" :mrgreen: I chwała Wam za to, buziaki :-D
Gratulacje dla wszystkich!!! Mnie osobiście biegło się względnie dobrze, ale tak po prawdzie najwspanialsza była meta i WY na koniec :mrgreen: I nie ważne czy rower czy bieg, czy z życiówką czy bez, wyznacznikiem dobrego nastroju jesteście Wy i za to dziękuję :mrgreen:
Jesteście WIELCY :!:
Nic tak nie motywuje, jak taki doping :mrgreen: Wielkie dzięki :!:
To był cudowny wieczór :-D pełny energii, aktywności i śmiechu :mrgreen:
[Obrazek: 535344_1563072747351165_5718104854737442...983ead35a7]
Gratuluję wszystkim ukończenia biegu, życiówek i zwycięstw nad własnymi słabościami :!:
Anetce wielkie dzięki za suuuper zdjęcia :-D
I jeszcze dziękuję za wspólną zabawę w basketonie :mrgreen: kto nie był niech żałuje :lol:
Dobrze, że jesteście :mrgreen: :lol: .... do kolejnej dyszki ;-)
Obie ekipy były debeściackie, zarówno RL jak i Biegających Czubów Wink Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8