Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.07 godz. 7.00 Felin - Roztocze Środkowe ONE DAY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(22-07-2016, 16:45)Noorbi napisał(a): [ -> ]O Boszsze.... A ja jeszcze nie spakowany.

Norbi  a przy tym  > ONE DAY >  to tyle bagażu trzeba co na spacer po Ciechocinku Tongue   Dasz  radę !!!!
No co Ty. Rozłożyłem tylko warsztat i zeszło mi 2h. A teraz to poskładać i spakować plecak. Jakie ubranko...? czy brać kurtkę...? Same odpowiedzi na te pytania to 2 browary schodzi. Rolleyes  A tak na poważnie.... Jutro pięknie.... może lekko pokropić miejscami ale bez dramatów, temperatura idealna 22-23stC. I ciągle się zastanawiam... czy nie puścić trasy w drugą stronę? Dodgy
Mraugo może jakaś lista rzeczy, które należy wziąć ?   Big Grin
Nie, bo nauczona doświadczeniem wiem, że wtedy wychodzi więcej gadania niż jazdy Tongue
Nikt nie zgłosił się na PKP... tak więc jesteśmy niezależni czasowo. Więc jak będzie chęć to wydłużymy trasę i od 40km trasy dołożymy 20km zaczepiając o Susiec przejedziemy przez rezerwat "Szumy". Byłoby zacnie.
(22-07-2016, 19:48)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Nie, bo nauczona doświadczeniem wiem, że wtedy wychodzi więcej gadania niż jazdy Tongue

Sad
Propsuję szumy - jeśli będziemy na grubych kapciach - a takie było założenie na początku to grzech było by nie skorzystać Big Grin
Halo, halo. Zaczynam się pakować Big Grin Dzięki Mariobikerowi nie będzie mi nic stukać i chrobotać w napędzie Tongue
Pytanie do Kierownika tej wycieczki: będzie czas na łapanie Pokemenów?
Jakieś jadą z nami.... a łap je sobie.
To dla tego chcę te szumy ogarnąć
[Obrazek: 97910409649586161269.png]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11