Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.07 godz. 7.00 Felin - Roztocze Środkowe ONE DAY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Noorbi, wytrzasnęliśmy (prawdopodobnie) trzeci uchwyt na dach, więc chyba spakujemy się sami do Mazdy i nie będziemy musieli upychać roweru do Piotrka. Potwierdzę wieczorem bo nie uwierzę, póki nie zobaczę tego na dachu Cool
Ja tam problemu nie widzę aby uruchomić Artura auto. Mi też pasuje większa ilość aut. Nie ma potrzeby cisnąć przede wszystkim rowerów.
Zasadniczo, jeśli jest jeszcze miejsce, jechałbym z Wami, Trzepakami.
Mogę wziąć też rower.
No i dobrze Bart. Wink W związku ze związkiem niech się kolega Artur wypowie, czy swoją maszynę z parkingu wypchnie. Dodgy I propozycję taką, nieśmiałą mam.... abyśmy na Felinie gromadnie się spotkali i kupą mości Panie i Panowie do Zwierzyńca zajechali.  Big Grin
6 rowerów to max, ale pojadą Smile To co spotkanie w sobotę 7:00 pod Felicity? Wyjazd po studenckim kwadransie?
Szkoda zycia na spanie, jechalbym o 6, ale jak tam Kiero z czterema gwiazdkami na pagonach uwaza.
(20-07-2016, 17:46)Bart napisał(a): [ -> ]Szkoda zycia na spanie, jechalbym o 6, ale jak tam Kiero z czterema gwiazdkami na pagonach uwaza.

Bez szaleństw Tongue
(20-07-2016, 10:38)Noorbi napisał(a): [ -> ]Nie ma potrzeby cisnąć przede wszystkim rowerów.
No nie, to już człowiek się nie liczy? Angry
Bart, ja rozumiem, że wprawiony jesteś w nie spaniu, ale miej litość dla zwykłych śmiertelników Big Grin
Jestem za 7, Felin czy Felicity to już bez różnicy.
I tu daleko i tu daleko Tongue
Spotkanie dokładnie PARKING Jagiellończyka 4 na Felinie, godz 7.00. Odjazd 7.15 w kier. Zamościa. Jedziemy przez Zamość bo to lepsza droga... nie ma co po dziurach śmigać. Do celu będzie ok. 110km. Ze Zwierzyńca ruszamy 9.04 lub wcześniej, jeżeli nie będzie wpisów na PKP. Pasi? Big Grin
EDYTA:
Bart... ja mogę i o 4 jechać byleby jak najdłużej być na Roztoczu i jak najwięcej przejechać. Nie każdy przesypia tak jak ja 4h w nocy.
Katka... doczłapiesz na Felin?
Artur... wypchniesz auto z parkingu?
Pasi pasi, tylko nagłówek zmień Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11