Strony (6):    1 2 3 4 5 6
gelos   03-10-2011, 15:55
#51
jaro napisał(a):Woody, ale jak z czasami świecenia??? 40 min podają na stronie, to jest naprawdę mało, nawet Zalewu nie objedziesz. No i co ja mam zrobić z dziewoją, ja bym pewnie kupił jakąś sensowną latarkę led, na ogniwa 18650 i do tego najprostszy uchwyt. Poza tym dziewoi podoba się ten MacTronic Smile
Tak na marginesie, mnie też się podoba Smile

Ciężko powiedzieć jak z czasem świecenia, ja Justynie dałem tą lampkę z 2 miechy temu, i jeszcze baterii nie zmieniała, ale też często nie jeździ po nocy. Może na dwóch ustawkach była... kto akurat był też na tych, może potwierdzić, bardzo fajne rozprowadzenie światła, bardzo równe i na boki...
Justyna ogólnie ma problemy ze wzrokiem, słabo widzi bez okularów więc specjalnie takie szukałem, co by dobrze oświetlało "przed maską", no i sprawdziło się w 100%, może za to trochę nie duża odległość świecenia w porównaniu z moją, ale przy spokojnym jeżdżeniu dla kobiety idealne ...

Co do tej co podał Woody, ja jednak bym wolał mieć możliwość 18650 założyć, wiesz może i szczegół, ale może się okazać, że ona na AAA będzie świeciła z 20-30 min... i wtedy dopiero będzie frustracja Wink no i więcej lumów w tym co ja Ci proponuję Wink

Grzegorz
Mike   03-10-2011, 17:26
#52
woody napisał(a):Polecam jeszcze tą:
http://www.dealextreme.com/p/flood-to-t ... -aaa-26798
cena o wiele,wiele niższa a też ładna i ma czarne opakowanie :-) Regulowany stopień skupienia światła.Już taką 3 szt. ściągam dla kolejnego znajomego.
Na max. świecenia na aku około 1,5 - 2 h później traci moc świecenia lecz nadal świeci/żarzy się- to też ważny argument przy zakupie lampki rowerowej, by w połowie drogi światło nie zgasło całkowicie- być widocznym na drodze.

Również polecam.
Ja mam tę wersję jako zapas, oraz jako główną (podobną na aku 18650) http://www.dealextreme.com/p/x2000-floo ... 8650-14450
W dzień po ulicach na trybie strobo, w nocy w zależności od potrzeb, na słabszej lub max mocy, na szerokim skupieniu przy wolnej jeździe i na wąskim przy szybkiej.

Jednocześnie zaletą i wadą jest sposób skupiania światła, nie trzeba długo kręcić ale na wybojach potrafi się zmienić. Wystarczy nawinąć trochę taśmy teflonowej żeby chodziło z małym oporem i jest spokój, a w razie czego można szybko zmienić skupienie.

Wadą jest to że nie jest wodoszczelna, ale jeżdżę z nią już jakiś czas nawet w deszczu i póki co działa bez zarzutu.
Agrafek   16-04-2013, 13:18
#53
Kupowałem tą lampkę z postu powyżej rok temu na wolskiej w takim małym sklepiku, teraz potrzebuję do drugiego roweru i niestety już takich nie mają. Odwiedziłem też sklepy na glinianej, zana ,wigilijnej. Jeżeli ktoś ma aktualną wiedzę gdzie taką można obecnie dostać to prosiłbym o info.
Arturo1   17-04-2013, 08:20
#54
Mam do sprzedania takie coś:Latarka. Cena z uchwytem rowerowym i jednym ogniwem 18650 (przemysłowym) to 80 zł.
paweł1000   17-04-2013, 10:05
#55
Latarka Arturo1 jest na diodzie XML. Moim zdaniem jak kupować oświetlenie do roweru to tylko na diodzie XML.
Iron79   17-04-2013, 10:45
#56
Ja czekam na dostawę Convoy tylko, że M2 . Można sobie poczytać o tych latarkach tutaj.
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=10011
Cena Arturo1 przystępna , potrzebujesz jeszcze ładowarki jeśli nie masz. Parametry vs. cena bardzo ok
Agrafek   19-04-2013, 17:31
#57
Jednak znalazłem dokładnie tą którą chciałem na diodzie bodaj cree za 32 zł na podzamczu. Jak na moje potrzeby jest w sam raz :-) .
Strony (6):    1 2 3 4 5 6
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.