Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje Forumowe (propozycja)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tylko własnie z tego powodu prawdopodobnie ich nie wezmę (i pewnie nie tylko ja) Tongue Można by było zrobić próbę z odbiciem koloru. Tj czarne z pomarańczowymi napisami Wink
Rado napisał(a):Raczej będzie to problem - pomarańczowy vel marchewkowy Smile kolor to "barwy narodowe" Rowerowego Lublina.

No ja rozumiem że "barwy herbowe" etc ... ale czas idzie do przodu ;-) nawet nasza reprezentacja piłkarska zmieniła stroje (chociaż nie pomogły wczoraj) Wink))) myślę, że moje zdanie podziela sporo osób i sądzę, iż nawet dopłacili pare zł więcej dla "ciekawej odmiany" strojów, chociażby już idąc w minimalizm propozycja z odwróceniem barw.

Pomyslcie o tym proszę. Możemy nawet zrobić Temat na forum z ankietą. Będzie czarno na białym co i jak.
+ 1 dla Sida ..mam ciuchy , używam ...ale moje prywatne zdanie jest takie , że lepiej bym się czuł gdyby był większy akcent koloru czarnego ...do pomarańcza trzeba być ładnie opalonym :-D
pawlaczyskis napisał(a):Tylko własnie z tego powodu prawdopodobnie ich nie wezmę (i pewnie nie tylko ja) Tongue Można by było zrobić próbę z odbiciem koloru. Tj czarne z pomarańczowymi napisami Wink


+1
Załozyłem nowy temat z ankietą. Prosze o wszelkie uwagi i udział w nowym poscie żeby tu juz nie "śmiecić".

Zobaczymy ile osób się wypowie i co na to Zarząd.

Pzdr Giggy

;-)
Rado napisał(a):Raczej będzie to problem - pomarańczowy vel marchewkowy Smile kolor to "barwy narodowe" Rowerowego Lublina.
I tak ma zostać :-)
Giggy napisał(a):... ale czas idzie do przodu ;-) nawet nasza reprezentacja piłkarska zmieniła stroje (chociaż nie pomogły wczoraj) Wink)))
Całe szczęście, że RL prezentuje dużo wyższy poziom niż nasza reprezentacja w piłce kopanej ;-)
mariobiker napisał(a):I tak ma zostać :-)


szkoda, przecież mogą być 2 wersje aktualne.
Giggy napisał(a):I tak ma zostać

No, z takim argumentem nie bardzo jest jak dyskutować. To troche jak dyskusja o wyższości koloru czerwonego nad zielonym :-P
Wszelkie ankiety w tym zakresie są zbędne i do niczego nie prowadzą, nie ma takiej opcji żeby robić dwie wersje kolorystyczne. Sorry, ale to jest koszulka RL, a RL jest pomarańczowy, kto chce to sobie kupi, a kto nie chce ten ma na allegro do wyboru tysiące innych wzorów Smile
KermitOZ napisał(a):Sorry, ale to jest koszulka RL, a RL jest pomarańczowy, kto chce to sobie kupi,
I wszystko jasne :-)
Velo napisał(a):To troche jak dyskusja o wyższości koloru czerwonego nad zielonym :-P
Tu nie ma nad czym dyskutować, zielony nie dorasta do pięt czerwonemu :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9