Strony (11):    1 ... 7 8 9 10 11   
mraugorzata   09-04-2013, 16:35
#91
Renania- i to są Ci, co sprzedają też na allegro. Ktoś im w komentarzu napisał, że towar niezgodny z opisem, bo różni się napisem na sakwie ;-)

Chyba trzeba wyłożyć więcej kasy, ale wziąć prosto od producenta.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
renania   09-04-2013, 16:38
#92
mraugorzata napisał(a):Renania- i to są Ci, co sprzedają też na allegro.

wiem Wink bo pisałam maila do nich czy będą mieli czerwone i spodziewali się dostawy w ciągu 2tyg...a dzisiaj dostałam maila, ze mają, ale z innym napisem...a ja nie wiem o co chodzi :mrgreen:
yoshko   09-04-2013, 16:59
#93
Wiadomo co to za napis?
darist   09-04-2013, 18:17
#94
renania napisał(a):ale po co w takim razie crosso by produkowało sakwy z różnymi napisami?

Bo jest to limitowana edycja wyprodukowana specjalnie dla firmy X-move.eu.
A jakie faktycznie są różnice (jeśli są) to tylko Crosso wie :mrgreen:

yoshko napisał(a):Wiadomo co to za napis?

Oczywiście, że wiadomo - wystarczy do przegladarki wpisać x-move.eu :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
mraugorzata   09-04-2013, 23:43
#95
Aleksander W napisał(a):Lewa już jest mocno doświadczona przez życie, w końcu tyle zim, soli i syfu na tkaninie robi swoje, ostatnio zauważyłem że zaczyna trochę wodę przepuszczać (po 2h jazdy w padającym śniegu/deszczu na zalanych wodą ulicach).
Nasuwa mi się pytanie- czy da się je jakoś impregnować?
Akurat w przypadku Aleksandra to mają one już trochę lat, więc nie czepiam się tego.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Aleksander W   10-04-2013, 09:42
#96
Na pewno pomaga regularne czyszczenie, ja mało kiedy to robiłem bo używam jej prawie codziennie przez cały rok i zwyczajnie by mi się nie chciało.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
yoshko   10-04-2013, 15:22
#97
@darist, chodzi o ten napis który nie jest zgodny ze zdjęciami Xmove.eu
renania   10-04-2013, 17:43
#98
yoshko napisał(a):@darist, chodzi o ten napis który nie jest zgodny ze zdjęciami Xmove.eu

nikt nie powiedział, że jest niezgodny ;-). Ja się nie znam :mrgreen: i chodziło o to, że zamiast "crosso" jest "x-move.eu". zastanawiałam skąd się to wzięło ;-) nie miałam pojęcia, że crosso coś dla x-move robiło :-)
mraugorzata   10-04-2013, 19:49
#99
Myślę, że pytanie o ten niezgodny napis dotyczyło tego, co ja napisałam o tej aukcji ;-) Na aukcji (bo specjalnie kliknęłam na link) było jak byk crosso, a pewnie przysłali x-move.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
renania   10-04-2013, 20:37
a no to przepraszam ;-) już mi mózgownica nie domaga z nadmiaru informacji o sakwach :mrgreen:
Strony (11):    1 ... 7 8 9 10 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.