Strony (5):    1 2 3 4 5   
Michal   03-04-2010, 18:55
#31
Zapomniałem dodać , że te rowery dla Go Sport są robione przez Krossa. Służę czasem i pomocą w doborzeSmile
pacyfka   06-04-2010, 23:10
#32
a co myślicie o czymś, co polecał baTMAn, czyli Merida Juliet 10-V? Byłam dzisiaj na Energetyków, widziałam, pomacałam, wizualnie jest spoko, ale jeśli chodzi o przydatność to już zwracam się do Was- czy jest ok na nasze ulice i na moje potrzeby? Byłam też na Olszewskiego i tam pani powiedziała, że nie poleca Meridy, bo mieli sporo reklamacji, natomiast Unibike jest the best... Co Wy na to? Sporo osób chyba ma Meridy, więc wypowiedzcie się, jak to z nimi jest

God knows I wasn't born to fight
KermitOZ   06-04-2010, 23:15
#33
Meridy są dobre, ale Volkswageny też. Z tym, że możesz mieć wypasionego nowego Passata, albo używanego Golfa II Big Grin

Julietki to bardzo fajne rowery, ale do jazdy po lesie itd. Niczego im nie brakuje i nie wiem co ta pani gadała. Mają małe koła, seryjnie grube opony, nie potrzebujesz takiego roweru. A, jeśli już zdecydujesz się na Meridę to idź do Witeski na Peowiaków i zamów u niego, dostaniesz 15% zniżki od ceny katalogowej. Podejrzewam, że w hurtowni nie będzie tak dobrze.

Ja bym na twoim miejscu brał holendra, albo jakiś nowy rower na kołach 28". MTB ci nie potrzebny.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
branio   06-04-2010, 23:17
#34
Cześć, mojej Meri nie zamieniłbym na inny rower (w podobnych pieniądzach ) ;-)

Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
tkt   06-04-2010, 23:37
#35
Właśnie dokonałem zakupu Meridy Juliet 20-V, idealny rowerek ATB dla dziewczyny do wypraw za miasto bez szaleństw. Amortyzator 100 mm to trochę przesada i lekko chyba za twarde (jeszcze będzie regulacja w terenie). Na miasto to bym się mocno zastanawiał i raczej nie polecał. Tych przełożeń 3x8 nie wykorzystasz, Prawdopodobnie potrzebujesz błotników na "dziwną" pogodę, Co z ewentualnym bagażem? Plecak, bagażnik z tyłu, koszyk... tu też pewnie masz swoje potrzeby. Grzesiek dobrze radzi z holendrem (a raczej holenderką) te rowery mają swój szyk i wdzięk a ich użyteczność widać w ilości na ulicach Amsterdamu. Z czasem, jak ci się rowerowanie spodoba i pomyślisz o dłuższych wyprawach za miasto, dokonasz już odpowiedniego wyboru mając własne wymagania i doświadczenia a holenderka zostanie zawsze środkiem lokomocji na miasto.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Zwirek   09-04-2010, 00:14
#36
http://www.forumrowerowe.org/topic/6675 ... -po-bulki/ ?

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
pacyfka   09-04-2010, 01:07
#37
więc tak:
holendra nie potrzebuję, nie chcę, nie jestem do nich przekonana, gdyż, mimo że nie zamierzam szaleć na rowerze (póki co Big Grin) to jednak zależy mi na szybkim przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, a wydaje mi się, że na Crossie jednak jest to pewniejsze. Jeżeli się mylę to mnie oświećcie
u Witeski byłam, póki co stanęło na Crossway 5-V, Merida oczywiście Smile
a jeżeli chodzi o dodatkowe wyposażenie typu koszyk czy bagażnik- raczej też nie będzie mi potrzebne, ponieważ między innymi mam zamiar jeździć rowerem na treningi, a nie ma tak dużego koszyka, który sprostałby moim potrzebom Wink

God knows I wasn't born to fight
Jurek S   09-04-2010, 09:51
#38
No i bardzo dobrze. Widzę, że jeszcze nie raz wybierzesz się z nami na jakiś wypad. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KermitOZ   09-04-2010, 10:06
#39
Z tego co piszesz to rzeczywiście Cross będzie dla Ciebie idealny. Ten model powinien wystarczyć (na wycieczki także), ale możesz się też zastanowić nad trochę wyższym modelem Crosswaya. Ten model: http://www.rowerymerida.com.pl/rowery.ph...106&id=954 ma już blokadę skoku i troszkę lepszy osprzęt. Imo warto dołożyć, ale wybór pozostaje Twój Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
MindEx   09-04-2010, 21:20
#40
pacyfka napisał(a):Byłam też na Olszewskiego i tam pani powiedziała, że nie poleca Meridy, bo mieli sporo reklamacji, natomiast Unibike jest the best... Co Wy na to?

jak dla mnie sprawa prosta: Tej Pani bardziej opłacało się sprzeda Unibike, bo:

- ma na nim większą marżę,
- Meridę ma "w komisie" a Unibike kupiła za własną gotówkę,
- Unibike ma jakiś program dla sprzedawców, że jak sprzedadzą 10 rowerów, to jadą na darmowy weekend w SPA.

rzadko, baaaaardzo rzadko sprzedawca poleci Ci to, co faktycznie będzie dla Ciebie dobre.
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.