Strony (5):    1 2 3 4 5
pacyfka   10-04-2010, 20:49
#41
wiecie co, przemyślałam sprawę i póki co kupię najprostszego Crosswaya, czyli 5-V, gdyż podejrzewam, że wkrótce się wkręcę i będę chciała pojeździć w terenie, więc za rok, dwa lata będę musiała w tym celu zainwestować w kolejny rower (może Juliet?)
jeszcze doradźcie mi proszę, co muszę dokupić do tego Crosswaya, żeby bezpiecznie i komfortowo jeździć po ulicach

God knows I wasn't born to fight
PiotrokeJ   10-04-2010, 21:04
#42
Przednie światełko, tylne światełko, kask, i paseczki odblaskowe, przynajmniej ja tak bym zainwestował pieniądze. Kask pozostanie ci na lata, i jak kupisz kask markowej firmy, to przy zniszczeniu, drugi masz za 50 % ceny, oczywiście nie musowo od razu kasku kupować , jeżeli jest to jazda rekreacyjna, na krótkie dystanse. Jazda na drobne zakupy, do pracy, czy przejażdżka nad zalew. Ale warto go mieć.

Piotrek.
KermitOZ   11-04-2010, 13:33
#43
Julietka poradzi sobie w lesie i nie będzie się nadawała do serwisu, podobnie jak jakiś Crossway. Juliet to rower górski dla kobiet, uwzględniający różnice w budowie ciała mężczyzn i kobiet, dzięki czemu jest lepiej dostosowana dla kobiet Smile Jak chcesz trenować kolarstwo (niekoniecznie typowo sportowo i wyścigowo, ale ostrzej pojeździć dla zdrowia w bardziej wymagającym terenie) to lepsza Juliet a jak ma to być raczej rekreacja ze sporadycznymi ostrzejszymi wypadami to Crossway Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
pacyfka   15-04-2010, 18:26
#44
pojawiły się jeszcze dwie kwestie w moim poszukiwaniu roweru- czy warto kupować rower na allegro? A po drugie- co myślicie o Kross Crow Meadow? Bo ja mogę o nim powiedzieć tylko tyle, że wizualnie bardziej mi podchodzi niż Merida Crossway 5-V, na który jeszcze godzinę temu byłam zdecydowana... No ale jak wiadomo nie wygląd się liczy...

God knows I wasn't born to fight
pacyfka   05-04-2012, 20:20
#45
wybaczcie, że odgrzebuję wątek sprzed dwóch lat, ale kiedy już (w końcu!) zakupiłam rower i nawet (po roku od zakupu) zaczęłam na nim jeździć pomyślałam, iż nieładnie tak nie pochwalić się sprzętem, skoro tyle osób doradzało... Choć rower znacznie odbiega od wcześniejszych założeń Wink Ghost SE 2002 DISC, tak dokładnie zwie się mój nabytek. Jeszcze raz dzięki za wszystkie rady

God knows I wasn't born to fight
Jurek S   05-04-2012, 21:13
#46
No to przyszalałaś :-D . Nie jestem znawcą, ale wygląda zjawiskowo. Teraz będziemy wyglądać Ciebie na ustawkach. :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
pacyfka   05-04-2012, 21:36
#47
oj od razu przyszalałam, po prostu trafiła się okazja, zaufałam instynktowi Big Grin z tego co zaobserwowałam niewiele jest Ghostów w Lublinie, więc choćbym chciała to raczej się na nim nie ukryję Wink

God knows I wasn't born to fight
darist   05-04-2012, 21:46
#48
pacyfka napisał(a):wybaczcie, że odgrzebuję wątek sprzed dwóch lat

Nie bez powodu wtrącam małe OT.
Była kiedyś dyskusja na temat porządków na forum (nieaktywne osoby).
A tutaj proszę... powrót z zaświatów po prawie dwóch latach :mrgreen:
Powinniśmy napisać witaj ponownie i już od nas nie uciekaj :lol:
I może ostrożnie jednak z tymi porządkami :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
pacyfka   05-04-2012, 22:55
#49
o nie nie nie, nie uciekłam, zaglądałam tu mniej lub bardziej regularnie, po prostu nie miałam nic do powiedzenia, to nie mówiłam, nie lubiłam swojego roweru, to nie jeździłam Wink
btw - zawsze chyba można zarejestrować się ponownie Tongue

God knows I wasn't born to fight
Strony (5):    1 2 3 4 5
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.