Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
marcin0604   01-06-2010, 20:44
#11
Arek napisał(a):Bart nad Barty co ma ręce jak petardy
a jak je pijany to wtedy jak torpedy

A temu jakiemuś Koli to słoma z bloków wystaje, zna ktoś tego małorolnego?

Nie bój się go Aniu. Damy mu rade ;-)
Bart   01-06-2010, 20:51
#12
Co za burak! Skąd Ty kola jesteś? Która to ta Twoja wichura to przyjedziemy i zabijemy dechamii i będzie spokój.

Ty w ogóle to masz rower?
marcin0604   01-06-2010, 21:02
#13
Kola, słyszałem, że meridę sprzedajesz, niewygodna była czy co?
o tu jest link http://www.allegro.pl/item1046977464_ko ... _cena.html




;-)

Edit, a ty młoda nie piskaj 8-)
Jurek S   01-06-2010, 21:19
#14
Panowie kola, bart, Arek no i jeszcze Marcin nieładnie tak wykorzystywać prostoduszność drugiej osoby.
Aniu nie miej im tego za złe bo to całkiem porządne chłopaki. :roll: Ale sama trochę dałaś ku temu powód. Undecided
Proszę dalej tematów nie związanych z ustawką nie ciągnąć. Nie będę tego usuwał, ale przeniosę Was do odpowiedniego działu.

Magdo, usunąłem te posty których autorem wiekszości była Ania i o których usunięcie sama prosiła.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Ania J.   01-06-2010, 21:22
#15
Jurek S napisał(a):Aniu nie miej im tego za złe bo to całkiem porządne chłopaki. :roll: Ale sama trochę dałaś ku temu powód. Undecided
bo osmielilam sie zalozyc temat ustawki... super. jak komus nie lezy-wykasujcie, usuncie, zbanujcie i co tam jeszcze chcecie. lotto mi to. tyle w tym temacie-jesli bana nie dostane to jest to ostatni zalozony przeze mnie temat-nie ma problemu.
Bart   01-06-2010, 21:25
#16
Oj Jurek, nie jojcz :-)
Wawerka napisał(a):forum jest po to, żeby sobie gadać
natomiast nikt nie każe Ci tego czytać, jeżeli nie masz ochoty
ps. proponuję używać mniejszej ilości dup w postach

a poza tym to sam nam wpajasz że chodzi o to...
Jurek S napisał(a):...że tak bardzo lubimy ze sobą jeździć, że jak nie możemy to chociaż sobie pogadamy. :-P
haladinho   01-06-2010, 21:35
#17
...
Zwirek   01-06-2010, 21:47
#18
a te kartofle Panie to irga? I czy byłaby możliwość wymiany za mleko z wielbłąda, bo dostałem trochę od koki, ale jakoś nie zastępuje izo? :-P

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
thoria   01-06-2010, 21:50
#19
Jurek S napisał(a):Magdo, usunąłem te posty których autorem wiekszości była Ania i o których usunięcie sama prosiła.
Confusedhock: To ja już nie mam pytań...

A tak na serio w końcu: Ania, nie denerwuj się. Nikt Cię nie chce banować czy coś, po prostu została wprowadzona zasada "jak Kuba Bogu..." Nie zaspamowywuj (yyy, jak to się odmienia? Confusedhock: ) ludziom tematów "babskim gadulstwem", to nikt nie będzie potem z Twoich propozycji ustawek robił czatu a la onet. I piszę powyższe z sympatią, bo to już trochę za daleko zaszło - smutno się w tym wątku robić zaczyna, bo Ani chyba jest już autentycznie przykro. Undecided Pojedźmy w piątek kto chce i może w dobrych nastrojach i bez uraz, tudzież urazów. :-)
Mariusz-Finch   01-06-2010, 21:51
#20
haladinho napisał(a):sprzedam tanio kartofle, info na priv. Dowóz na miejsce rikszą lub na ramie roweru. Dostawa ograniczona do jednego worka.
-ja tam chętnie wziąłbym ze 3 worki do parnika, bo już świniaki z głodu mi zagrodę zjadły,a wczoraj Zbychu-sąsiad , powiedział,że takie suche te moje świniaki jak charty wyścigowe,to podrzuciłbyś parę worków do Motycza -za przejazdem,w lewo
Strony (11):    1 2 3 4 5 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.