Strony (11):    1 2 3 4 5 6 ... 11   
patkos   02-06-2010, 01:14
#31
Widzę, ze ursury panowie macie . Piękne machiny.
A który to w stodole bizona trzyma ??
Bom od dziecka marzył by się przejechać takim dużym, czerwonym.
Dałoby rade przewieźć bizonem na ramie?
Mój brat trochę jakiejś księżycówki przygotował. Wiecie co to ? Mówił, ze lepiej się będzie bizonem jeździło. To wziąłem 3 litry, najwyżej do baku wlejem, bo ja nie wiem po co to.

aaa i jeszcze jednoo...
Ostatnio jak wyjechalimy poldkiem z miasta, to na granicy z ruskimi jakiś Aleksiej Bulgakov wszystkich z PL na tablicy rejestracyjnej pytał, czy może Kole znają.
Podobno Kola dętkę do traktora pożyczył i ślad po nim zaginął.
Aleksiej mówił, że chłopaki z Rosji już wszystkie wsie pod Lubliniem objechali i nic.
Jak następnym razem będę na granicy to co mamy mówić im?
Arek   02-06-2010, 02:02
#32
oj i zrobiło się niesympatycznieSadto ja sobie troche pożartowalem a Jurek cholera jasna musial swoje 3 grosze wsadzić ....a było tak wesolo. Aniu nie bierz tego do siebie bo jak byś nas wszystkich znala to wiedziala byś że to taki żarcik ;-) teraz pora na to by nas poznać wiec ja mam nadzieję że sie w piątek zjawisz - to było już calkiem poważnie
haladinho   02-06-2010, 09:21
#33
...
thoria   02-06-2010, 09:32
#34
u mnie koło A jest capslock. chyba masz złą klawiaturę.
marcin0604   02-06-2010, 11:38
#35
Spotkałem dziś na mieście Kokę, prosila żeby wszystkich serdecznie pozdrowić. Abdullah przysłał znów gliniane słoiczki z wielbłądzim mlekiem i mam kilka od Koki dla forumowiczów. Koka prosiła o zwrot gliniaczków bo to jakieś strasznie podobno drogie. Szczególne pozdrowienia dla Koli przekazuję. Ona dalej się wstydzi przyjechać ale pewnie już się nie pojawi bo sprzedała rower, no tak przynajmniej gada ta poczciwa półarabska dziewucha.Po mleko wielbłądzie pisac na priv. Jest tego bardzo dużo i dla wielu wystarczy. Świetny power po tym mleku- sprawdzone! Także zapraszam.
Szczególnie zachęcam formowiczów, którzy Koki nie zdążyli poznać :-)
mariox   02-06-2010, 13:07
#36
marcin0604 napisał(a):Szczególnie zachęcam formowiczów, którzy Koki nie zdążyli poznać
Koki się nie poznaje, Kokę się wciąga (tak mówią przynajmniej) :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   02-06-2010, 14:02
#37
Żeby nam nie został po tym tylko kac :mrgreen:
http://www.tygodnik.siedlecki.pl/artykuly.php?id=2351

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Paweł K.   02-06-2010, 14:42
#38
patkos napisał(a):Widzę, ze ursury panowie macie . Piękne machiny.
A który to w stodole bizona trzyma ??...
Oj ludziska! Bizony, ursusy, konie... toż to nic nadzwyczajnego...ja w poniedziałek latałem polskim dorodnym Sokołem... i się jakoś nie chwalę :-P

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
truskafka   02-06-2010, 15:26
#39
coś mi się zdaje że ten temat to należy do gatunku "nieśmiertelnych"
to ja się dla odmiany pochwalę że dziś zaparkowałam prostopadle tyłem bez żadnej korekty i na dodatek zmieściłam się równiutko między liniami... teraz to bym sobie ursusem pojeździła ... 360 koniecznie Big Grin

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Michal   02-06-2010, 17:53
#40
truskafka,
Paweł K. napisał(a):Oj ludziska! Bizony, ursusy, konie... toż to nic nadzwyczajnego...ja w poniedziałek latałem polskim dorodnym Sokołem... i się jakoś nie chwalę
A prawdziwy Polski lotnik poleci nawet na drzwiach od stodoły...Więc Pawle twój wynik jest taki seSmile
Strony (11):    1 2 3 4 5 6 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.