Strony (6): 1 2 3 4 5 6   
qavtan   31-07-2010, 10:52
#1
Propozycja trasy nr 1:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922627
(Zahacza o 3 ważne punkty skupisk ludzkich - Plaza, Zana i Czechów, ma 3 mocne podjazdy - Pagi, Kompozytorów, Świętoduska, w sumie 13.3km, bardzo krótki fragment po drodze tranzytowej - Smorawińskiego)

Propozycja trasy nr 2:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922635
(Zahacza o Plazę, przejeżdża przez LSM, zachacza o Czuby i Węglin, Zana, bez mocnych podjazdów, jedyny problem może pojawić się na Narutowicza - ewentualne korki, w sumie 11.7km).

Propozycja trasy nr 3:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922646
(Zakłada odwiedzenie Bronowic i Wspaniałej Dzielnicy Dziesiąta [była na niej kiedyś Masa?], zakłada 3 mocne podjazdy - Piłsudskiego, Kompozytorów i Świętoduska)

Proszę zauważyć, że dwie propozycje uwzględniają podjazd pod Ratusz od strony Deptaku a nie Królewskiej (ominięcie dawnej ul. Przystankowej) czyli ze Świętoduską prosto na Deptak.
KermitOZ   03-08-2010, 20:11
#2
Dwójka mi się nie podoba, pozostałe ok Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
73Wojtek   03-08-2010, 21:50
#3
Nie no w sierpniu to na Masę zapraszam Wszystkich do Chełma. Kilka osób juz zdeklarowało przyjazd.... Ruszamy tradycyjnie o 18 z pod studni na pl. Łuczkowskiego. a kończymy w ogródku jordanowskim, gdzie będzie trwał festyn, a my będziemy jego częścią..... Będą różne atrakcje, a nawet dyskoteka dla 40+ :-P Możecie przyjeżdżać na kołach, PKP, autkami. Powrot PKP, autkami lub nocleg w tanich hotelach, czy schroniskach. N adrugi Dzień może zwiedzanie Chełma i jakis nadburzański rajdzik 8-) Z checia zostanę przewodnikiem. Dla kilku osób jestem w stanie zapewnić nocleg i coś na ząb.... Także namyślajcie sie - bo bijemy rekord Lubelszzcyzny 8-)
KermitOZ   03-08-2010, 22:01
#4
Oj Paaaanie, nawet jak pobijecie rekord to Lublin we wrześniu, a najdalej w październiku go odbierze Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
73Wojtek   03-08-2010, 22:12
#5
Tylko jak to się ma do proporcji 8-) U nas dopiero 4 masa się szykuje 8-)
W Chełmie powstał pozytywny klimat rowerowy, nie ukrywam, że zawsze staiałem Lublin jako wzor. Od pewnego jednak czasu mam wrazenie, że jesteście podzieleni, być może to tylko takie moje spostrzeżenie... Z tym zaproszeniem to powaga. "Kali" deklarowal mi osobiście, że przyjeżdża bo podobaja mu się widoki i ...chełmianki 8-)
rysieklbrt   03-08-2010, 22:13
#6
Trasa nr 3 bardzo fajna. A może przejedziemy przez cały deptak od strony Placu Litewskiego (oczywiście o ile jest to możliwe ze strony organizacyjnej, a nie wiem czy tam jest zakaz jazdy czy nie ma)?
KermitOZ   03-08-2010, 22:34
#7
Po deptaku jest zakaz jazdy rowerem, więc jazda nim od początku do końca odpada, ale ze Świętoduskiej chyba można zaryzykować wjazd Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
kali   04-08-2010, 00:08
#8
Oczywiscie potwierdzam moj udzial w chelmskiej masie krytycznej,Bedzie dobrze Big Grin

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
zaworek   04-08-2010, 15:15
#9
1 lub 3. tylko w 3 po całym deptaku może się nie udać - pare rowerów przejedzie, ale kilkadziesiąt na pewno będzie mieć problem chyba że pojedziemy jak pielgrzymka - na raty małymi grupkami ;-)

[Obrazek: stats.jpg] 
rysieklbrt   04-08-2010, 21:01
#10
heh nie wiem czy udałoby się z tymi grupkami, a nie ma si ę co narażać z tym przejazdem przez cały jeśli jest zakaz. oczywiście dalej podtrzymuje chęć pomocy jeśli zajdzie taka potrzeba więc jak coś to piszcieSmile
Strony (6): 1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.