Strony (5):    1 2 3 4 5   
Peke   09-07-2011, 16:29
#21
ja już po obiadku ale nawet nie mogę się wykąpać bo zaraz trawę muszę kosićSmile

fajna trasa no ale troszkę za małoSmile sezon w połowie to powinny być dłuższe trochęSmile

dzięki za wspólną jazdę...niestety nie jestem zmęczonySmile

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
mariox   09-07-2011, 17:23
#22
Fajna wycieczka. Pogoda wręcz idealna, lekki wiaterek doskonale chłodził, przyjemne widoki, prawdziwa rekreacja Smile.
No i tą wycieczką żegnam się powoli z Meridą z Lubartowa Wink. Dokładnie rok i kilka dni, ok 3,5 kkm nalotu.
Trasa
Dzięki wszystkim i do następnego.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
KPaweł   09-07-2011, 17:41
#23
Bardzo miła wycieczka. Tym razem prawdziwa rekreacja. Również dziękuję wszystkim i do następnego razu!
Wanda   09-07-2011, 17:42
#24
Fajna trasa, trochę błotka, bociany i strusie Smile
Akcentem "zwierzęcym" zakończyłam swoją wycieczkę Smile Pani idąca z pieskiem nie zablokowała smyczy - jemu przejechałam po żebrach a sobie poobijałam lewą stronę ciała Smile

Do następnego kręcenia

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
matlublin1996   09-07-2011, 18:24
#25
Dzięki za błotne kąpiele - dopiero teraz skończyłem czyścić rower.
Zabawiłem się trochę w fotoreportera :-D więc tu są zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/1147910991 ... uHM_ZjjqwE
Sorry za jakość, ale bardzo późno skapnąłem się, że mam włączony tryb "krajobrazy", a nie "sport" :-P .
Jurek S   09-07-2011, 19:29
#26
Peke napisał(a):(...)

fajna trasa no ale troszkę za małoSmile sezon w połowie to powinny być dłuższe trochęSmile

dzięki za wspólną jazdę...niestety nie jestem zmęczonySmile

Pawle drogi, dziekuję za Twój wpis bo to oznacza, że moje ustawki wreszcie zaczynają przypominać rekreację :-D
I może powoli trzeba się do tego przyzwyczajać? :-?
Mam nadzieję, że juz niedługo Grzegorz, albo Krzysztof zrobią mi dział: "Wyjazdy rodzinne" przeznaczone od oseska ;-) aż do dziadka z babcią ( z całym szacunkiem bo ja też jestem w strefie "zagrożenia") :-D
Oczywiście tempo na tych wyjazdach będzie uzależnione od składu, a w tym przedziale wiekowym wszyscy się zmieszczą.
Ale też oczywiście nie zamierzam tak całkiem rezygnować z rekreacji ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
paul67   09-07-2011, 19:30
#27
Dzięki za przyjemną jazdę.
Nowością dla mnie był ten fajny odcinek wzdłuż Wieprza.

Pozdrawiam
gelos   09-07-2011, 19:31
#28
mam pytanie, a jakie średnią mieliście na wyjeździe?
Jakub.P   09-07-2011, 19:34
#29
Jurku (mam nadzieję, że się nie obrazisz) takiego wysportowanego Dziadka, każdy wnuczek by chciał mieć Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
KermitOZ   09-07-2011, 19:35
#30
Jurek S napisał(a):Mam nadzieję, że juz niedługo Grzegorz, albo Krzysztof zrobią mi dział: "Wyjazdy rodzinne"
Mówisz, masz: http://forum.rowerowylublin.org/viewforum.php?f=73

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.