Strony (32):    1 2 3 4 5 6 ... 32   
KermitOZ   13-01-2010, 16:22
#31
Nie przewidujemy innej kolorystyki. Jeden team RL - jedne barwy.

Sorki, ale z tym sponsoringiem Perły to chyba raczysz żartować, tak? Nie wyobrażam sobie, że drużyna rowerowa będzie sponsorowana przez producenta alkoholu, tytoniu czy czegokolwiek innego. Są pewne granice i pewna etykieta.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
tkt   13-01-2010, 16:29
#32
KermitOZ napisał(a):Nie wyobrażam sobie, że drużyna rowerowa będzie sponsorowana przez producenta alkoholu, tytoniu czy czegokolwiek innego.

I tu masz rację, chodziło mi bardziej o możliwości uzyskania funduszy gdyby była taka potrzeba.
A z tą kolorystyką to jeszcze poczekam Wink

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
KermitOZ   13-01-2010, 16:31
#33
Jesteśmy w trakcie załatwiania sponsorów.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Karola   13-01-2010, 16:32
#34
KermitOZ napisał(a):Nie wyobrażam sobie, że drużyna rowerowa będzie sponsorowana przez producenta alkoholu, tytoniu czy czegokolwiek innego. Są pewne granice i pewna etykieta.
Dobrze, że decyzji o tym kto ma być sponsorem i co ma być na koszulkach nie podejmujesz sam. Moje granice pozwalają mi na takiego sponsora.

PS. Tylko, że pewnie Perła nie będzie nas i tak chciała sponsorować.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
KermitOZ   13-01-2010, 16:38
#35
Dobrze, że ty także nie podejmujesz takich decyzji. Jeśli nie rozumiesz pewnych zasad, które są w kolarstwie to tym gorzej dla Ciebie. A jak jesteś taka mądra to spróbuj załatwić sponsora, bo na razie to tylko siedzisz i narzekasz a największą robotę odwalają inni i bynajmniej nie mam tu na myśli siebie tylko Magdę. I jak coś resztę takich uwag poproszę na priv.
darist   13-01-2010, 16:54
#36
Ta dyskusja chyba odżyła w związku z innym tematem: Promowanie przez rowerzystów miasta Lublin - http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=1282
Między innymi "wyszła" tam sprawa koszulek.
Nie widzę problemu aby kontynuować to co zaczęło RL łącznie z promocją oraz rozwijać tamten temat.
Mogą przecież być koszulki RL i jeśli jest taka wola nadal jedynie w dotychczasowych barwach oraz mogą być koszulki promujące miasto w jego barwach.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Karola   13-01-2010, 16:55
#37
KermitOZ napisał(a):bo na razie to tylko siedzisz i narzekasz.
I dzięki temu Ty się możesz wykazać.

KermitOZ napisał(a):I jak coś resztę takich uwag poproszę na priv.
No tak, Bron Boże zwrócić uwagę publicznie Prezesowi bo zaraz na priva odsyła.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
darist   13-01-2010, 17:00
#38
Widzę duże zainteresowanie tematem koszulek oraz promocji i dlatego mam prośbę.
Aby tutaj nie tworzyć chaosu może ktoś założy nowy temat:
Publiczne dyskusje z prezesem :->

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Bart   13-01-2010, 17:06
#39
darist napisał(a):Aby tutaj nie tworzyć chaosu może ktoś założy nowy temat:
Dobre sobie...

Popatrz lepiej co między innymi Ty tworzysz w wątku o pielgrzymce.

Terenikiem to ciągnikiem.
darist   13-01-2010, 17:15
#40
Bart napisał(a):Popatrz lepiej co między innymi Ty tworzysz w wątku o pielgrzymce.

Jeśli Chcesz takiej dyskusji to może warto mieć umiejętność nie tylko pisania ale i czytania.
Nie zacząłem tam żadnego nowego wątku.
Odpowiadałem jedynie na problemy dotyczące montażu sakw.
To były odpowiedzi a nie zaczynanie nowego wątku.
Pozdrawiam i następnym razem proszę uważniej czytać wszystkie posty zanim wybiórczo zaczniesz krytykować pojedyncze.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Strony (32):    1 2 3 4 5 6 ... 32   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.