Strony (2):    1 2
marcin84   30-03-2012, 10:45
#11
ewentualnie Sennheiser pmx80

[Obrazek: 4__x_sennheiser_pmx80sportii_1.jpg]

słuchawki typowo sportowe, podobno bardzo wygodne do biegania, z jakością dźwięku też powinno być bardzo dobrze . Kabel tylko z jednej strony więc mniej będzie przeszkadzał, dodatkowo dołączony klips
marecky   30-03-2012, 11:37
#12
pierwszy raz spotykam się z tak dużymi wymaganiami co do muzyki w czasie uprawiania sportu :-) jak chcę posłuchać muzyki to można włączyć sobie w domu a do sportu byle coś grało, nie koniecznie tak jak wspomniał gello1 na wyżynach jakości dźwięku, chociaż co kto lubi

z drugiej strony słuchawki zaproponowane przez gello1 i marcin84 w moim odczuciu za dobrze izolują otoczenie i ja bym takich nie używał, szczególnie na rowerze

może dlatego tak piszę, że zdarzyło mi się mijać melomana, który wjechał mi pod koła bo nie usłyszał jak wołałem "lewa wolna" i akurat postanowił tą lewą wybrać za swoją ścieżkę
podobnie może być z samochodami, choć ja jeszcze tak nie miałem
Michal   30-03-2012, 12:25
#13
Używam normlanych słuchawek HTC dodanych do telefonu i mi to wystarcza , bo i tak tylko na prawe ucho zakładam aby wiedzieć co dzieje się w otoczeniu.
Peke   30-03-2012, 13:16
#14
ja tam jestem dalej za klipsem...jak przypniesz do kołnierza albo do paska w kasku to nie ma sposobu żeby wypadły...tyle razy już używałem i nigdy mi nie wypadły.

Najważniejsza jest kolejność zakładaniaSmile pierwsze słuchawki a później kask. Opaski ładnie będą trzymać kable a klips uniemożliwi napinanie się kabla

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
darist   30-03-2012, 22:39
#15
nikon napisał(a):Czy moglibyście polecić słuchaweczki, które nadadzą się na takie indywidualne wojaże.

Bardzo ogólne pytanie:
- douszne?
- dokanałowe?
- nauszne?
Nauszne - bardziej pocą się uszy (ale dobre w czasie wiatru), problem z kaskiem.
Dokanałowe - kwestia wygody, bardzo eliminują dźwięki zewnętrzne ( w pewnych sytuacjach może to być niebezpiczne na rowerze)
Douszne - jeśli wyeliminujesz poprzednie modele to opcja z pałąkiem będzie najlepszym wyborem.
Jaki model?
To też zależy od odtwarzacza.
Bez sensu jest kupowanie słabych słuchawek do bardzo dobrego odtwarzacza (i odwrotnie).
Dobrym i tanim modelem jest Creative EP-510 (na Allegro ok. 20-30zł).
Marki Sennheiser, Koss, AKG to już uznana klasa.
Są bardzo fajne modele Sennheiser z potencjometrem na kablu (duża wygoda) ale cena kilka razy większa od wspomnianego Creative.
Ale jak wspomniałem jakość słuchawek dostosuj do jakości odtwarzacza.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
krzyzak06   01-04-2012, 10:53
#16
pomijając to że podczas jazdy nie powinno się mieć niczego w uszach, no chyba że jedziemy po pustkowiu
to polecam zwykle słuchawki z zausznikami
jakiś czas temu kupiłem Creative'a za 35 zł- nie wypadają podczas biegania, jakość dzwięku ujdzie
gello1   01-04-2012, 12:06
#17
a jakości dźwięku można rozmawiać tak jak o tym "czyj cukier jest słodszy" 8-)
To jest bardzo trudny temat :-P
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.