Strony (8):    1 ... 4 5 6 7 8   
Bart   08-08-2009, 23:09
#51
Monika napisał(a):Tylko jedno ale: chłopaki ładnie tak zwiewać z wycieczki bez pożegnania się z resztą brygady???
O przepraszam!, kto jak to, ale ja się pożegnałem, chyba że..., chyba że chodziło o pożegnanie "buzi-buzi", to w takim razie przepraszam, nie wiedziałem :oops:, ale poprawię się już na następnej ustawce.

Dzięki, dzięki, dzięki za kolejna wspaniałą wycieczkę :-D! i standardowo - Do Jutra!!!! :lol: :lol: :lol:
xdbartekxd   08-08-2009, 23:22
#52
Niestey nie mogłem sie pojawic i żałuje, ale mam pytanko czy jeszcze w wakacje będzie wycieczka do Kazimierza?
felek   08-08-2009, 23:54
#53
Na początku chciałbym wszystkim podziękować za wspaniałą wyprawę która na pewno na długo zostanie mi w pamięci. Widoki były piękne, trasa wymagająca, ekipa zgrana i wytrwała. Mam nadzieje, że takich wycieczek będzie więcej (oby tylko obyły się bez żadnych incydentów ;-) )
Co do samego wypadku to sytuacja ( z mojego punktu widzenia) wyglądała mniej więcej tak: chwilę po tym jak zawróciliśmy ktoś przede mną zgubił kaszkiet, na początku zwolniłem więc trochę żeby go nie przejechać ( wtedy wyprzedziły mnie dwie osoby) a później się zatrzymałem żeby go podnieść ( nie było to jednak gwałtowne hamowanie jak to niektórzy piszą, ale na pewno niepotrzebne i nierozważne za co przepraszam) w tym momencie obejrzałem się za siebie i parę metrów za sobą zobaczyłem rozpędzonego Grześka, który akurat się trochę zagapił i nie patrzył się na drogę, zdążyłem jeszcze krzyknąć UWAGA!! ale było już za późno i ułamek sekundy później kolega już leciał w powietrzu a moja felga przybrała kształt "8". Cóż tak to jest jak człowiek chce dobrze i próbuje być pomocny to zawsze wychodzi na opak :-( Całe szczęście obyło się bez większych urazów. Dziękuje także za uratowanie koła dzięki czemu mogłem z Wami dojechać do końca. Pozdrawiam ;-)
Monika   09-08-2009, 00:20
#54
Cytat:O przepraszam!, kto jak to, ale ja się pożegnałem,
no przeciez napisałam, że "niektórzy" zniknęli bez pożegnania :-P to akurat Ciebie nie dotyczy :-P

orientuj...
paul67   09-08-2009, 01:41
#55
Wielkie dzięki za wczorajszy wyjazd do Kazimierza! Nadwiślańskie tereny mają swój niepowtarzalny klimat. Te zjazdy i podjazdy - miodzio :-D Może jeszcze w tym roku wpadniemy w te okolice?
piotr73 napisał(a):jak się widzi ludzi ubranych po kolarsku to od razu się zakłada że są mocni a po cywilnemu słabi,
Jazda w stroju kolarskim jest wygodniejsza niż w po cywilnemu. Spróbuj, a poczujesz różnicę.
piotr73 napisał(a):zjazd który był w drodze powrotnej gdzie nawet najwięksi twardziele zsiedli z roweru
Twardziele z wyobraźnią.

Pozdrawiam
marcin0604   09-08-2009, 08:43
#56
Czytam te Wasze posty pelne "ochów", "achów" i że "super" i trochę Wam zazdroszczę.
Trzeba ędzie jeszcze w tym roku pojechac do Kazimierza. Może jesienią bo wtedy- o ile jesień jest sucha- jest pięknie.
KPaweł   09-08-2009, 09:39
#57
Monika napisał(a):
Cytat:O przepraszam!, kto jak to, ale ja się pożegnałem,
no przeciez napisałam, że "niektórzy" zniknęli bez pożegnania :-P to akurat Ciebie nie dotyczy :-P

Uups... Jeżeli chodzi o mnie i moich dwóch towarzyszy to faktycznie trochę głupio że nie poczekaliśmy. Przepraszam i obiecuję że to się nie powtórzy!
Wieśko   09-08-2009, 10:41
#58
Koledzy mogą potwierdzić, że chciałem zaczekać przy Krochmalnej, bo wiem, gdzie kto się odłącza, ale po chwili ruszyliśmy, a ja nie chciałem zostać sam.
Widzę, że żal dziewczyn jest tak wielki, że żadne tłumaczenia tego nie odwrócą. Powiem tylko skromne - przepraszam :oops:
Grzegorzk   09-08-2009, 10:49
#59
Ja również się nie pożegnałem, ale wyjaśniłem wcześniej z jakiego powodu. Następnym razem nadrobię! ;-)

Do zobaczenia wkrótce!
vadit   09-08-2009, 11:28
#60
Tak to ja jeszcze nie jeździłem Wink Mimo, że jestem jeszcze mało doświadczony i czasami brakło tchu, żeby podjechać pod strome górki to bardzo podobała mi się ta wycieczka. Dużo ciekawsze to niż jazda po płaskiej, wschodniej części lubelszczyzny Smile

Żałuję, że nie mieszkam w Lublinie, bo bardzo fajnie mi się z Wami jechało i pojeździłbym tak częściej. Jeśli będą podobne, całodniowe wyjazdy i nic nie będzie stało na przeszkodzie - liczcie uczestników +1 Smile
Oczywiście należą się wielkie podziękowania dla Pana Jurka za zróżnicowaną i ciekawą trasę oraz bardzo dobrą organizację.

Dzięki za wyprawę i do następnego!
Może teraz w góry? Wink
Strony (8):    1 ... 4 5 6 7 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.