Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Jurek S   18-08-2012, 20:36
#41
Takiej rekreacji było mi trzeba :-D . Tylko nie spodziewałem się, że uda się to w tak przesympatycznym gronie. Można na Was liczyć - to tak też w kontekście bicia rekordów ;-) . Bo jak ktoś się doliczył zebrało nas się 31 osób, a w tym 7 pań. Rekord krówki został pobity (Wanda jakoś to przeżyje Cry ) i rekord ilości Pań na ustawce rekreacyjnej także. A to tylko pokazuje, że nie trzeba się bać ustawek rekreacyjnych :-P
Wszystkim mówię dziękuję, może komuś powiedziałbym szczególnie, ale nie powiem bo Marcin szukałby zaraz podtekstów ;-) Zresztą tych podtekstów było bardzo dużo :mrgreen: przez co i wesoło spędzilismy ten czas. Udało mi sie zrobić trochę zdjęć na gasnących bateriach i jak się doładują to wyślę. Może ktoś trasę zrzuci?

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Wanda   18-08-2012, 20:47
#42
Dzięki wielkie! - szczególnie Jurkowi (bez podtekstów) za mega fajną trasę. I wszystkim za przemiłe towarzystwo Smile
no dobra....Marcinowi za podteksty też Smile można było dzięki temu poćwiczyć mięśnie brzucha - oczywiście śmiejąc się Smile


Jurek S napisał(a):Rekord krówki został pobity (Wanda jakoś to przeżyje )

ekhem ekhem.....Jerzy, jak jeszcze nie był pewny czy rekord zostanie pobity, powiedział, cytuję: USTAWKI Z DZIAŁU KOBIETY NA ROWERY SIĘ NIE LICZĄ

więc jak to w końcu jest Jerzy, hę? :-P

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Jurek S   18-08-2012, 20:56
#43
Wanda napisał(a):(...)
ekhem ekhem.....Jerzy, jak jeszcze nie był pewny czy rekord zostanie pobity, powiedział, cytuję: USTAWKI Z DZIAŁU KOBIETY NA ROWERY SIĘ NIE LICZĄ

więc jak to w końcu jest Jerzy, hę? :-P

To tak przy okazji się udało :-P . Ale głównie chodziło mi o udział Pań w ustawce rekreacyjnej i dlatego wykluczyłem Dział "Kobiety na rowery" bo to uprzywilejowany dział :->

A tu trochę zdjęć
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... hKieCzewic

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KASIA   18-08-2012, 21:04
#44
Dzięki za sobotnią rekreację, a Jurkowi szczególnie za świetną trasę. Pozdrawiam, do następnego.
marcint   18-08-2012, 21:13
#45
Trasa rewelacyjna + doborowe towarzystwo = genialne popołudnieSmile
Dziękuje WszystkimSmile Do zobaczeniaSmile

Bądź swoim własnym bohaterem!
Bart   18-08-2012, 21:39
#46
Wszystko fajnie, ciekawe tylko czy Diablo z partnerką doszli już do domu[Obrazek: 2nrkmbk.gif]
mani_73   18-08-2012, 21:46
#47
Dzięki i ja,miło było Was spotkać dziś i pojezdzic.Umysł świeży,zregenerowany gotowy na następny tydzień pracy.Dobrze że jesteście.Tylko ten Marcin,muszę go poznać.pozdrawiam wszystkich.

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Jakub.P   18-08-2012, 21:46
#48
Dzięki za wyjazd. Mi stuknęło 87 km (dom -> ustawka + trasa -> Stare Miasto -> dom). Dzięki też grupie (5 osób) za odwiedzenie Jarmarku Jagielońskiego. Doszli, nie doszli oto jest pytanie?

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
gelos   18-08-2012, 21:49
#49
Bart napisał(a):Wszystko fajnie, ciekawe tylko czy Diablo z partnerką doszli już do domu Obrazek

A jak jechaliśmy spowrotem, to widzielismy ich jak dochodzili (do Lublina), gdzieś przed Prawiednikami (oczywiście proszę bez podtekstów, hehe)

Grzegorz
maximus   18-08-2012, 21:53
#50
dobrze było
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.