Strony (3):    1 2 3
august   05-08-2009, 22:58
#21
Wróciłem do domu zadowolony jak smok ;-) Na trasie rower trochę zaczął szwankować. Musiałem ustawić i przykręcić koło - dzięki za wyrozumiałość. Świdnickie chmury :roll: dały nam popalić, ale daliśmy radę... Jechaliśmy jak błyskawica ;-) Świetny wyjazd z przygodami. Do następnego razu :!:

Pozdrawiam
Wieśko   05-08-2009, 22:59
#22
AdiLbn napisał(a):
suchy napisał(a):Ale z fachową pomocą Wieśka zmiana nie trwała zbyt długo.

Jeszcze trochę to Wiesiek zbankrutuje na łatkach... :lol:
KO-LE-DZY :!: Proszę sobie nie dworować ;-)
Nie przesadzajcie z tym poświęcaniem się, a dla sprostowania - Suchy miał własną zapasową dętkę :-P (pompkę zresztą też)
Dawno nie zmokłem, a i dzisiaj gdyby nie stojąca na drodze woda, byłbym "prawie" suchy.
Dzisiaj pozwolę sobie tylko na jedno stwierdzenie: fajnie mi się z wami jeździ, dlatego tak często jeżdżę :mrgreen:
paul67   06-08-2009, 00:13
#23
Moja pierwsza ustawka. Trasa ciekawa, częściowo dla mnie zupełnie nowa, trochę kurzu, później trochę więcej wody.
A przede wszystkim fajne towarzystwo.
Razem z porannym wypadem do Nałęczowa na start TdP licznik pokazał 149 km.
Dzięki i do zobaczenia na następnej ustawce :-D
truskafka   06-08-2009, 10:43
#24
no to i ja się dopiszę, wyjazd jak najbardziej udany ofkors, ludzi dużo, kurzu dużo (dziś widzę wszystko jak przez mgłę) później sporo deszczu (ale w Lublinie chyba polało mocniej Big Grin)
podobnie jak Kola pierwszy raz w Świdniku byłam (jak nie Świdnik to deszcz Tongue)
mój licznik (z lidla Tongue) dzielnie wytrzymał wodny atak i pokazał 50 km, ze średnią 20,5
kol. Salamandra nie martw się - rower dobry na kolana Big Grin
przybyło mi kilka bąbli od komarów ale może jakoś to przetrwam
do następnego :mrgreen:

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Kuba89   06-08-2009, 11:31
#25
Pierwszy wypad z Wami. Super. Rozumiem, że ten deszcz to taki chrzest? Tongue
Moja biała koszulka poszła sie kąpać Tongue mam nadzieje, że sie dobrze wykąpie, bo chciałbym ją jeszcze kiedyś założyć Tongue
Dla mojego licznika deszcz nie robi różnicy. Door to door 48,2km, średnia 21,6.
PozdrawiamSmile
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.