Strony (11): 1 2 3 4 5 ... 11   
Jakub.P   23-09-2012, 11:34
#1
Zapraszam wszystkich chętnych. Pogoda ma być ładna, więc można się przejechać. Przejazd czerwonym szlakiem. Trasa taka sama bądź zbliżona do tej: Wiosenny Nałęczów

Start godzina: 09:30
Miejsce: parking przy Skansenie (wejście do kas biletowych)
Data: 30 września 2012

W razie niepogody około 1,5h - 1h przed decyzja czy jedziemy czy nie.
W razie pytań udzielam od razu odpowiedzi:
Jaka trasa? Odp: Terenowo - szosowa.
Jakie tempo? Odp: Zależy od zebranej się grupy.
Na którą powrót i ile czasu w Nałęczowie? Odp: Zależy od grupy, tempa jazdy, godziny dojazdu do Nałęczowa.

Zapraszam Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
kondzio753   23-09-2012, 11:50
#2
może pojadę , jak bede zdrowy "Smile

Konrad R.
Judaas   23-09-2012, 12:22
#3
Chętnie. Jednak na 100% potwierdzę w sobotę bo mam mieć (w zasadzie żona gościa), który chce się wybrać do Kazimierza. Więc zobaczymy Smile
Irek   23-09-2012, 12:33
#4
Jadę i ja, zapowiadają 30'C na następna niedzielę i prawie bezchmurne niebo. Dzisiaj wiatr odebrał mi ochotę na rower, ciekawe jak uczestnicy dzisiejszej ustawki na 400 km. Trzymam kciuki.
mraugorzata   23-09-2012, 17:10
#5
Jeszcze nigdy w życiu nie byłam w Nałęczowie na rowerze Smile Ale muszę się w tym tygodniu rozjeździć trochę, bo jak mam zdychać tak jak w piątek, to nie będę się pchać i psuć Wam wycieczki Undecided

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   24-09-2012, 11:48
#6
Kuba, ale wczesnie zapodajesz ustawkę. Przecież ona się tam gdzieś zgubi pośród wyjazdów w ciągu tygodnia. ;-) Ja tak podgaduję bo planowałem własnie w niedzielę wyjazd. Ale, żeby nie robić konkurencji podłączę się do Ciebie. Tylko krakowskim targiem chciałbym ;-) ugrać małą modyfikację trasy. Tzn, szkoda jeżeli będzie taka piękna pogoda nie pojechać przez Łysą Górę. Tym bardziej, że osoby które sie już zapisały raczej tamtędy nie jeździły. Czyli godzina i miejsce ustawki pozostaje bez zmian i jeśli pozwolisz :-P poprosiłbym o taką zmianę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Chasdiel   24-09-2012, 19:37
#7
Chyba dam radę się stawić. Trasa fajna. Cisza, spokój, mało samochodów. Przed Miłocinem w końcu drogę zrobili porządną ;-) Dzisiaj podjechałem sobie za Miłocin i miejscami, az człowiek zapominał, ze ktoś jeszcze istniejeSmile
Jakub.P   24-09-2012, 19:54
#8
Jurek S napisał(a):Kuba, ale wczesnie zapodajesz ustawkę.
Specjalnie, żeby każdy się namyślił Smile
Jurek S napisał(a):Ja tak podgaduję bo planowałem własnie w niedzielę wyjazd. Ale, żeby nie robić konkurencji podłączę się do Ciebie.
Wiedziałem, że na Ciebie można liczyć Jurek Smile
Będzie Jurek.S będzie liczna ustawka Big Grin
Jurek S napisał(a):zn, szkoda jeżeli będzie taka piękna pogoda nie pojechać przez Łysą Górę. Tym bardziej, że osoby które sie już zapisały raczej tamtędy nie jeździły.
Niech będzie Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Agrafek   25-09-2012, 07:25
#9
Im bliżej niedzieli tym gorszą pogodę zapowiadają ale jeżeli będzie ładnie to z przyjemnością dołączę wraz z żoną.
Jurek S   25-09-2012, 11:38
#10
Do niedzieli jeszcze trochę czasu, ale można by zrobić ten wyjazd jako ruchomy tzn w niedzielę lub w sobotę gdyby sobota była pewniakiem pogodowym, a niedziela zdecydowanie źle.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (11): 1 2 3 4 5 ... 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.