Strony (5):    1 2 3 4 5   
mraugorzata   07-12-2012, 23:40
#11
Mi aż się serce kroiło, jak w Chochołowie były profesjonalnie przygotowane tory do klasyka i obok ładnie wyratrakowane do łyżwy, a jednego dnia kilku debili przejechało na skuterach śnieżnych i po trasach ;-( A jeździć po czymś takim to istna bajka, polecam każdemu ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
maYkel   08-12-2012, 00:06
#12
JuraS napisał(a):Popieram Pat w sprawie podstawiania nogi rujnującym nam trasy biegowe rowerzystom i chodziarzom.

Jak czytam takie rzeczy, to od razu mam ochotę na rowerowanie po lesie.
1/2toragościa   08-12-2012, 12:33
#13
mraugorzata napisał(a):Mi aż się serce kroiło, jak w Chochołowie były profesjonalnie przygotowane tory do klasyka i obok ładnie wyratrakowane do łyżwy, a jednego dnia kilku debili przejechało na skuterach śnieżnych i po trasach ;-( A jeździć po czymś takim to istna bajka, polecam każdemu ;-)
debile to mało powiedziane - traski na siwej polanie cudne
michalbrodowski   08-12-2012, 13:49
#14
maYkel napisał(a):Jak czytam takie rzeczy, to od razu mam ochotę na rowerowanie po lesie.
Maciuś, idziemy dziś na rowerek do Gaju? Tongue

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
mariox   08-12-2012, 17:31
#15
A jak się komuś znudzi dydłać na nartach, to niech sobie kupi taki gadżet:
http://youtu.be/0WI7NWI4WW4
Tylko trzeba uważać, żeby się gadżet nie przejechał po kierowniku :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Aga84   08-12-2012, 22:39
#16
mraugorzata napisał(a):Mi aż się serce kroiło, jak w Chochołowie były profesjonalnie przygotowane tory do klasyka i obok ładnie wyratrakowane do łyżwy, a jednego dnia kilku debili przejechało na skuterach śnieżnych i po trasach ;-( A jeździć po czymś takim to istna bajka, polecam każdemu ;-)

tak tak bądź kunie spacerujące w lesie ;-)
Patryk   09-12-2012, 11:13
#17
http://tech.wp.pl/kat,130034,title,Pols ... caid=1fabb
Hmm bardzo podobny wynalazek do Goliata. Ciekawe ,czy ma również taki zastosowanie :->
Pat   09-12-2012, 17:28
#18
Na Elizówkę trafiłam dopiero koło 11:00. Nart było jeszcze sporo, butów i kijków również. Narty głównie z wiązaniami, czasami sprzedawane są w komplecie z butami.
Ceny używanych nart od 40 do 400 zł, buty od 50 do 600 (używki i nowe). Kijki od 15-30zł.
Są różne długości nart i różne wiązania.
Ja zebrałam komplet z dobrych desek i dobrych butów a także z parszywych kijków za 300 zł. Można zdecydowanie taniej, jak i zdecydowanie drożej :-P

Oczywiście zrobiłam pierwszy test. Pobiegłam wąwozem LSM a później ścieżką nad zalew i poganiałam też w Starym Gaju. Wyszło ze 13 km. Wszystko sprawuje się wyśmienicie. W Gaju są eleganckie pętelki do klasyka z mnóstwem łagodnych hopek. Są one poza ścieżkami rowerowymi więc trzeba się rozglądać po drzewach za zielonymi i pomarańczowymi plamkami. Rowerzyści raczej nie przeszkadzają narciarzom ;-)
mraugorzata   10-12-2012, 11:19
#19
No, hurra ;-)
Komplet do klasyka kupiłaś, czy do łyżwy?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Pat   10-12-2012, 22:52
#20
Do klasyka Wink
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.