Strony (5):    1 2 3 4 5   
1/2toragościa   11-12-2012, 11:12
#21
jak wydobrzeje to wybieram sie do SG
JuraS   11-12-2012, 19:32
#22
W SG trudno biegać łyżwą,trasa prowadzi wąskimi przecinkami.Natomiast trafiają się czasem extra warunki śniegowe do biegania łyżwą na okolicznych polach.Ale musi być dużo śniegu ,leciutka odwilż jednego dnia,mrozek w nocy i następnego dnia z rana hajda łyżwą po polach wokół SG i dalej nad zalew.

Pozdrawiam,
Jurek
mraugorzata   11-12-2012, 22:22
#23
Kurcze, już nie mogę się doczekać piątku, bo to pierwszy dzień, kiedy będę miała czas :-D

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
1/2toragościa   12-12-2012, 10:33
#24
ja łyżwą śmigam po zalewie, ale mróz musi być spory no i dopadać trochę śniegu żeby na lodzie się nie połamać Wink
Waldek   28-12-2012, 06:33
#25
wczoraj w Starym Lesie było dużo śniegu do posuwania, dziś pewnie też

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Waldek   19-01-2013, 14:07
#26
może ktoś jedzie jutro na giełdę do Elizówki kupić sobie biegówki
moje się kruszą, chcę nowe-stare
chętnie bym się zabrał z kimś z Czubów

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
Waldek   20-01-2013, 15:33
#27
kupiłem na Elizówce wymarzone biegówki-śladówki dłuuugie za 20 (dwadzieścia) zł i wracając na nich na Czuby trafiłem na
tor narciarski film http://youtu.be/-fsq7mZCAEs
jedyny w Lublinie, ale solidny. Widziałem roboty latem, ale nie wiedziałem, co to i po co.

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
mcgyver   03-02-2013, 23:25
#28
Hej
A nie robicie jakiś ustawek na biegówki tudzież wyjazdów?
Ja mam kawałek ale czasem jak zawitam do Lublina to przy okazji można by pobiegać. U mnie brakuje śladów więc jak biegam to się muszę przebijać po głębokim śniegu i co najwyżej wracać po śladzie. Mam śladówki ale to niewiele zmienia.
PS. Jak dobrze pójdzie to za tydzień w sobotę wybieram się autem w okolice Krynicy na kilka dni coby zaznać prawdziwych tras biegowych. Jakby ktoś się chciał podłączyć to zapraszam, bo paliwo wciąż drogie Wink
Waldek   04-02-2013, 07:06
#29
dla leniwych w Starym Lesie przy Lublinie prawie zawsze znajdzie się jakiś ślad, jak nie po narciarzach,
to teraz po pojazdach zrembowych, te wczoraj miejscami dla narciarzy wodnych Smile

mam nadzieję, że w wąwozach koło Nałęczowa jeszcze poleży śnieg?
bo się tam wybieram

na parę dni wybrałbym się na nieprzetarte nasze Polesie - chatka do wynajęcia
ale jak dopada ...

Biała Dama, pilotka, Błękitny Peugeot, czerwony składak
mcgyver   04-02-2013, 15:38
#30
U mnie śniegu jak na lekarstwo ale właśnie dosypuje Wink
A masz jakieś konkretne miejsce na Polesiu bo też lubię, choć płaskawo..

Swoją drogą miałem wrażenie, że więcej ludzi z foruma biega, a tu jakieś takie pustki w temacie..
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.