Strony (21):    1 ... 17 18 19 20 21   
Jakub.P   06-05-2013, 19:20
Gdzie jest Manii ??

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Iron79   06-05-2013, 21:22
mraugorzata napisał(a):Walczę właśnie z picassą, żeby wrzucić swoje zdjęcia. Tymczasem czy ktoś może przypomnieć gdzie to miało ukazać się zdjęcie grupowe z Sandomierza co cyknęła ta pani?

maratonypolskie.pl ... z tego co patrzyłem na razie fotek brak z naszym udziałem

Jakub.P napisał(a):Gdzie jest Manii ??

spokojnie :-) , pewnie go obowiązki służbowo/domowe zatrzymały
ArtiArt   06-05-2013, 22:07
W końcu załączam FOTY

I przy tej okazji, Jurek czapka z głowy, jak Ty zaplanujesz trasę to nie ma bata we wsi.

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   06-05-2013, 22:31
ArtiArt napisał(a):W końcu załączam FOTY

I przy tej okazji, Jurek czapka z głowy, jak Ty zaplanujesz trasę to nie ma bata we wsi.

Dzięki za dobre słowo i kolejną porcję wspomnień. To ujęcie robi wrażenie.
https://plus.google.com/photos/11271069 ... -eOZ6aqWIQ
Powiem szczerze, że mi też podobała się trasa :-P i już roi mi się w głowie taki jednodniowy wypadzik (do 100km) w południowo-zachodnie okolice Lublina :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Lech   06-05-2013, 22:40
ArtiArt napisał(a):W końcu załączam ...
Dzięki zdjęciom i opisom cofnąłem się w czasie o kilka dni, miło :mrgreen:
ArtiArt, reportaż pełna profeska!

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
ArtiArt   06-05-2013, 22:49
Jurek S napisał(a):Powiem szczerze, że mi też podobała się trasa :-P i już roi mi się w głowie taki jednodniowy wypadzik (do 100km) w południowo-zachodnie okolice Lublina :-D

To ja się pierwszy piszę :mrgreen:

Pozdrawiam
ArtiArt
renania   06-05-2013, 22:52
ArtiArt napisał(a):
Jurek S napisał(a):Powiem szczerze, że mi też podobała się trasa :-P i już roi mi się w głowie taki jednodniowy wypadzik (do 100km) w południowo-zachodnie okolice Lublina :-D

To ja się pierwszy piszę :mrgreen:

w razie gdyby miejsca były ograniczone, to jestem tuż za Tobą :-D ... oby termin był do przeskoczenia :-)
mraugorzata   06-05-2013, 22:57
A ja tak nieśmiało zapytam :oops: a te Wasze zdjęcia to mogę sobie na dysk na pamiątkę ściągnąć? Szanuję prawa autorskie, rozpowszechniać nie będę ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   06-05-2013, 23:13
Żałuję, że nie mogłem z Wami pojechać, ale niestety czasem nie da się wszystkiego przewidzieć, w ostatniej chwili coś wypada i trzeba zrezygnować. A rower już był przygotowany, sakwy zamontowane, ekwipunek gotowy do spakowania. Jurek napisał o wypadzie w południowo zachodnie okolice Lublina - też myślałem o tym kierunku. A na razie w stosownym dziale moja propozycja na wypad w kierunku północno zachodnim Smile

[Obrazek: button-1421-black.png]
ArtiArt   07-05-2013, 07:23
mraugorzata napisał(a):A ja tak nieśmiało zapytam :oops: a te Wasze zdjęcia to mogę sobie na dysk na pamiątkę ściągnąć? Szanuję prawa autorskie, rozpowszechniać nie będę ;-)

W moim przypadku (i wieku) nie widzę przeszkód ;-)

Pozdrawiam
ArtiArt
Strony (21):    1 ... 17 18 19 20 21   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.