Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
endriu68   23-09-2013, 18:17
#21
mariobiker napisał(a):wypowiedz pewnej motocyklistki.
Mario... , a koledzy pytali się na portalu motocyklowym, czy rowerowym?
-bez nerw,
Próbowałeś jechać?.
Wypowiedz się.
Nie jechałeś,? zgadzasz się z motocyklistką , czy nie?
Nie traktuj mojego komentarza jako uszczypliwości, ale Alchemiq przejechał i opisał ją bardzo dobrze.
Mariobiker   23-09-2013, 19:01
#22
endriu68 napisał(a):Mario... , a koledzy pytali się na portalu motocyklowym, czy rowerowym?
A jakie ma to znaczenie jeśli sprawa dotyczy jakości nawierzchni na danej drodze.
Jeśli mam do wyboru dziurawą (miejscami) drogę o małym natężeniu ruchu i drogę dobrej jakości ("17") zawsze wybieram tą drugą.
endriu68 napisał(a):Alchemiq przejechał i opisał ją bardzo dobrze.
Z opisu kolegi Alchemiqa wynika, że droga przez Kozienice nie jest sielanką na całej trasie.
endriu68 napisał(a):Nie traktuj mojego komentarza jako uszczypliwości
Jestem gruboskórny :-P i niełatwo mnie uszczypnąć.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
endriu68   23-09-2013, 19:44
#23
Znów pas-uję , brak argumentów.Reszta na priv.
Tylko Mario podziel się wrażeniami z jazdy "17" na odcinku: Lublin-Warszawa,( oczywiście rowerem), nie łap "starego" za słówka:
,"...bardzo dobrze opisał trasę, według własnych spostrzeżeń"(i pewnie wymagań), powinienem napisać.
I czy zgadzasz się z cytowaną przez Ciebie motocyklistką?
mani_73   23-09-2013, 22:37
#24
Co do jazdy taką czy inną trasą,zależy co kto lubi.Jeden lubi małe dziury,drugi duże.Chodzi o te w nawierzchni :-P To tak samo jak SPD czy sandały Undecided Może pogadajmy o sztycach podsiodłowych,amortyzowana czy nie.Jest wybór biorę co mi pasuje,tak samo z jazdą.Dzielmy się swoim doświadczeniem na forum w inny sposób.A tu zaraz fochy,priwy,pasy Undecided kończąc posta piszmy"mi to pasowało,lubię takie drogi po których jechałem".Nawet buty miałem odpowiednie.Takie zdanie moje jest,także tego...

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Mariobiker   24-09-2013, 12:04
#25
Po burzliwej :-P dyskusji razem z endriu68 doszliśmy do wspólnego wniosku. Aby w pokojowy sposób :mrgreen: rozstrzygnąć nasz spór, która trasa do W-wy jest lepsza postanowiliśmy obie przejechać na rowerze. Niestety brak czasu i nieciekawa aura zmusiły nas do przełożenia naszego eksperymentu na wiosnę 2014 (kwiecień - maj). Jeśli pojawią się inni chętni na nasz test - zapraszamy. :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
KermitOZ   24-09-2013, 12:08
#26
Czy będziecie jechać razem najpierw jednym, później drugim wariantem czy równolegle i kto szybszy? ;D I czy zamierzacie zrobić to jednego dnia w tę i z powrotem czy z noclegiem? Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mariobiker   24-09-2013, 12:11
#27
KermitOZ napisał(a):Czy będziecie jechać razem najpierw jednym, później drugim wariantem
Raczej tak.
KermitOZ napisał(a):I czy zamierzacie zrobić to jednego dnia w tę i z powrotem czy z noclegiem
Nad tą kwestią trzeba jeszcze podyskutować ;-) dla zasady. A poważnie to raczej w jeden dzień. Zaczekajmy jeszcze na propozycje Andrzeja.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
endriu68   24-09-2013, 14:53
#28
Tak, tak,tak.
Tak po burzliwej,pełnej przekleństw i wyzwisk, rozmowie ( a co?-nie wierzycie?),uzgodniliśmy ,żeby rozstrzygnąć spór musi być-czysta.
Czysta jazda na trasie i czysta po trasie.
Mariucha może założy wątek, ja piszę się ,bo chcę sprawdzić oba, a i może 3 warianty dojazdu do miasta na Ł.
Oczywiście zapraszamy na ewentualną wyprawę.
darist   24-09-2013, 15:03
#29
endriu68 napisał(a):bo chcę sprawdzić oba, a i może 3 warianty dojazdu do miasta na Ł.

Na "Ł" lubię jeszcze "łódkę" (w Waszym towarzystwie) i będę uważnie śledził temat :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Mariobiker   24-09-2013, 21:04
#30
endriu68 napisał(a):Tak po burzliwej,pełnej przekleństw i wyzwisk, rozmowie ( a co?-nie wierzycie?),uzgodniliśmy ,żeby rozstrzygnąć spór musi być-czysta.
Jakie tam epitety leciały :-P :mrgreen:
endriu68 napisał(a):Czysta jazda na trasie
Oczywiście i 3 X 100 na mecie ;-)
endriu68 napisał(a):Mariucha może założy wątek
Raczej nie wystarczy w odpowiednim czasie "odgrzać" ten.
endriu68 napisał(a):Oczywiście zapraszamy na ewentualną wyprawę.
Serdecznie zapraszamy :mrgreen: na jednodniowy test.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wwujwnuqzawvwgdi

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (7):    1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.