Strony (7): 1 2 3 4 5 ... 7   
ArtiArt   02-06-2013, 18:50
#1
Od jakiegoś czasu chodzi mi taki wyjazd po głowie. Mam nadzieję, że dojdzie do skutku w zaproponowanym terminie. Dużo terenu do Krzczonowa. Powrót z Krzczonowa przez Bychawę (zainspirowany rozmową) żółtym szlakiem (podobno ciekawy).
Planowana trasa TUTAJ

Pozdrawiam
ArtiArt
Walczak94   02-06-2013, 19:39
#2
Z miłą chęcią termin mi pasuję ,ale mam pytanie o planowany czas jazdy i prędkość bo nie chce być zawali droga . Pozdrawiam Sylwester :oops:

ŚwieżakSmile
Jurek S   02-06-2013, 21:41
#3
Kurcze, chyba nie dam rady bo w niedzielę mam spotkanie. Ale gorąco polecam :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
dyndul   04-06-2013, 22:15
#4
Walczak94 napisał(a):Z miłą chęcią termin mi pasuję ,ale mam pytanie o planowany czas jazdy i prędkość bo nie chce być zawali droga . Pozdrawiam Sylwester :oops:

Cześć,

Dołączam się do tego pytania + moje: czy teren będzie taki, że na slicku się przejedzie?
Arkoni   05-06-2013, 05:57
#5
jeśli pojedziecie przez Czerniejów przy lesie Skrzynickim to tam jest troche piachu tak z kilometr a potem normalne polne drogi no może troche kamieniste ale dasz rade Dyndul :lol: Na Roztoczu w gorsze bagna wjeżdżaliśmy. traska bardzo fajna niezbyt duży ruch na drogach jak dam rade to się przyłącze

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Jurek S   05-06-2013, 08:00
#6
Arkoni napisał(a):jeśli pojedziecie przez Czerniejów przy lesie Skrzynickim to tam jest troche piachu tak z kilometr a potem normalne polne drogi no może troche kamieniste ale dasz rade Dyndul :lol: Na Roztoczu w gorsze bagna wjeżdżaliśmy. traska bardzo fajna niezbyt duży ruch na drogach jak dam rade to się przyłącze

Chyba zupełnie nie spojrzałeś na mapkę jak przebiega trasa :-) . Tak naprawdę zależało będzie nie tyle od piachu co od błota. Jeżeli to wszystko podeschnie to powinieneś dać radę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Arkoni   05-06-2013, 11:15
#7
Jasne oczwiście Jurku masz rację lecz napisałem jeśli :mrgreen:
Tamtędy też się fajnie jeździ no i nie będzie może aż takiego błotka ale kolega Dyndul jest twardy i da rade :lol:

[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Jurek S   05-06-2013, 14:39
#8
Wygląda na to, że uda mi się załatwić zastępstwo i będę. Teraz tylko Artur szykuj dobrą pogodę :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   05-06-2013, 20:25
#9
Na większość zadanych pytań nie znam odpowiedzi:
czas jazdy - cały dzień
czy można na slikach - pewnie można (kwestia zacięcia)
prędkość - ile damy rady.

A co do pogody to takich znajomości nie mam aby załatwić dobrą pogodę (choć to też pojęcie względne co to jest dobra pogoda). Ostatnio do Nałęczowa chyba nie była zła bo dojechaliśmy i wróciliśmy ;-)

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   05-06-2013, 20:35
#10
No właśnie miałem pytać o sugerowany powrót :-?
Więcej pytań nie mam :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (7): 1 2 3 4 5 ... 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.