Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
Monika M   15-06-2013, 15:49
#41
Jestem. Chciałam szybko coś wpisać zanim forum będzie zablokowane. Bardzo dziękuję kierownikowi grupy i uczestnikom za super wycieczkę. Było bosko. Piękna trasa, przystojni faceci z fajnymi siodełkami, bardzo mili, od jednego dostałam kwiatka, od innego sezamka, trzeci pozwolił mi się zaczepić na koło i mogłam korzystać z jego energii, a od wszystkich razem dostałam przyjazne uśmiechy. Za wszystkie prezenty dziękuję. Oczywiście były też lody. Ja co prawda odmówiłam, ale koledzy skorzystali na postoju. Następnym razem chyba jednak i ja się skuszę, bo po tych lodach jakby im sił przybyło i tak na koniec narzucili tempo, że ledwo dawałam radę. Ale dałam radę Smile Z dwudziestoma facetami dałam radę! I to mnie motywuje. Jeszcze raz serdeczne dzięki.
Irek   15-06-2013, 16:27
#42
Już jesteś? Również dziękuję za wspólną jazdę, super towarzystwo i ciekawa trasa, szkoda, że nie mogłem całej objechać ale w drodze powrotnej z Krzczonowa też nie było źle. Tylko dużo mniej terenu i nie było sie do kogo odezwać.
Track Świdnik-Lublin-Krzczonów
http://www.endomondo.com/workouts/203623410/1980173
a tu moja droga powrotna
http://www.endomondo.com/workouts/203632443/1980173
Do następnego.
Jurek S   15-06-2013, 16:54
#43
Artur świetnie skomponował trasę, towarzystwo samo się skomponowało w liczbie 20 z jedną rodzynką ;-) , pogoda się dostosowała i czegóż chcieć więcej. Nie udało się i nawet nie próbowaliśmy zalec gdzieś na łonie natury bo komary chyba zjadłyby nas żywcem. Trzeba by pomyśleć o jakimś środku. Dzięki za wspólną jazdę. Marcinie i Jerzy wybaczcie, że Was zostawiliśmy już na prostej drodze, ale stwierdziliśmy, że na pewno dacie radę :-P . Zresztą jakby co, ja mam wytłumaczenie :-)
Zdjęć trochę zrobiłem, najczęściej z tyłu bo tym razem miałem przyjemność zamykania grupy.
https://picasaweb.google.com/1038665338 ... nowPolami#
A i witamy wszystkich świeżaków, którzy się pojawili, i którzy bardzo dobrze dawali sobie radę.

Monika M napisał(a):Jestem. Chciałam szybko coś wpisać zanim forum będzie zablokowane.(...).

Moniko, spokojnie. :-D To tak niefortunnie wyszło w tamtym temacie, że po Twoim wpisie, ale odnosiło się do innych, którzy się rozkręcali ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jakub.P   15-06-2013, 17:02
#44
A Mani jajka i majonez miał?

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
mani_73   15-06-2013, 17:20
#45
I ja grzecznie dziękuje ;-) miał Jakubie...

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
shrederson   15-06-2013, 17:35
#46
Bardzo dziękuję wszystkim za wspólną jazdę a Arturowi za przygotowanie takiej trasySmile
Pierwsza setka w tym roku w moim wykonaniu więc tym bardziej jestem zadowolonySmile
Pozdrawiam i do następnegoSmile
popeye   15-06-2013, 17:51
#47
Dziękuję wszystkim za wspólną jazdę.
Trasa super, bardzo mi się podobała. Pogoda jak na zamówienie, ogółem bardzo dobrze wykorzystany czas.
Do zobaczenia na kolejnej wycieczce :-D
radzik   15-06-2013, 17:59
#48
tyle było mowy o siodełkach, więc wiele sobie obiecywałem po fotografiach, a tu na trzech rzeka, jakieś maki.. :evil:
jozi   15-06-2013, 18:04
#49
Proponuję zmianę w temacie tzn. Krzczonów lasami i polami. Lasów to chyba było więcej. Trasa momentami przeprawowa i to podobało mi się najbardziej. Powrót trochę mocniejszym tempem ale grupa się trzymała. Fajny pomysł z tą trasą. Dzięki za wspólną jazdę i do następnego :->
Jakub.P   15-06-2013, 18:15
#50
Właśnie
radzik napisał(a):tyle było mowy o siodełkach

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.