Strony (21):    1 ... 17 18 19 20 21   
kenubi   15-07-2013, 13:59
mariox napisał(a):
kenubi napisał(a):Mariox! Kupila za 800 zł bo zostało to tak przygotowane
Jakimiś konkretami dysponujesz na temat tego przypadku?
Żarujesz? Czym ja mogę dysponować? To nie jest argument. Nie może nim być i ..to jest chyba oczywiste?
Odnośnie stoczni, nie opisuję linków, miałem się nie wtrącać ale nie wytrzymalem, linki są dla dociekliwych (zakładam własnie czytelników wątku), kto nie chce się dowiedzieć ..nie poradzę, ja podałem kierunek, kiedyś sam szukalem i trafiałem ... trafiałem nie na te strony co trzeba. O stoczni Fundacja Lex Nostra publikuje dowody , o BUMAR jest podony, sorki zgubiłem link.
Kupować czy nie w biedronce wydaje mi się rozmową o jednym drzewie w lesie. To ja kończę.
[edit]
Przypadkiem trafiłem na dodatkowy materiał w temacie wątku: Żabka, Makro
mariox   15-07-2013, 22:16
kenubi napisał(a):Żarujesz? Czym ja mogę dysponować? To nie jest argument. Nie może nim być i ..to jest chyba oczywiste?
No nie wiem, szczerze mówiąc, co tu jest oczywiste. Nie mówię, że nie masz racji. Napisz tylko, na jakiej podstawie oceniasz sytuację, kiedy nawet nie wiesz, o jaką firmę chodzi.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
darist   18-07-2013, 23:46
Chciałbym publicznie oświadczyć, że nie mam Z TYM nic wspólnego :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
SOSEN Niedostępny   19-07-2013, 17:56
Wszyscy narzekaja wiec prosze sie 1000x zastanowic przed nastepnymi wyborami zanim zaglosujecie na PIS PO PSL SLD, zeby usprawnic panstwo trzeba usprawnic "wladze" ktora w wiekszosci sklada sie ze sledzi PRL
KermitOZ   19-07-2013, 18:01
Jakby wybory coś zmieniały już dawno byłyby zakazane Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Bart   19-07-2013, 20:53
Nie czytam bo za dlugie, ale tu, w Dubrowniku z checia zrobilibysmy zakupy w biedrze, a tu tylko Lidl. To taki tam przyklad z zycia wziety.

Terenikiem to ciągnikiem.
kenubi   20-07-2013, 01:22
KermitOZ napisał(a):Jakby wybory coś zmieniały już dawno byłyby zakazane Wink
Wg. mnie należy unikać takich wypowiedzi (bez względu na ile są trafne). Bagno jest okropne lecz w ten sposób dochodzimy do prostego "politykę mam w d' i nie będę się w to nurzał. OK, zgadzam się pod warunkiem; NIE IDZIE NA WYBORY!
Jeżeli nie zadał sobie trudu zgłębienia/pogłębienia tematu i poszedł "na reklamę w TV", "na plakat ze słupa", itd.. bo mu się gęba wydała sympatyczna to ... ehhh. Są [na necie] apele oparte o Apel Walentynowicz = nie idziemy na wybory. Pytanie (dla mnie retoryczne) kto pójdzie a kto nie? Ja pójdę wybrać (no nie wiem jak będzxie po tym słynnym szkoleniu kadr) najmniejsze bagno - ciągle staram się je odkryć bo ciągle bywają "zwroty akcji" Wink [zresztą najbliższe miesiące mają mieć dość tragiczne brzmienie, może kupic troche konserw w biedronce?]
KermitOZ   20-07-2013, 08:00
A ja na wybory nie pójdę, bo nie zamierzam udzielać swojego poparcia żadnemu gnojowi, który na nie nie zasługuje. Ale to już się off topic zrobił Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
truskafka   20-07-2013, 08:20
KermitOZ napisał(a):A ja na wybory nie pójdę, bo nie zamierzam udzielać swojego poparcia żadnemu gnojowi, który na nie nie zasługuje. Ale to już się off topic zrobił Wink

paradoksalnie, udzielisz go temu, kto na to poparcie nie zasługuje jeszcze bardziej ... nie wnikam w szczegóły, kto to jest ... endofftopic

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Jakub.P   20-07-2013, 10:19
http://biznes.onet.pl/kto-produkuje-dla ... news-detal

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Strony (21):    1 ... 17 18 19 20 21   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.