Strony (27):    1 ... 21 22 23 24 25 ... 27   
mraugorzata   30-09-2013, 16:23
Chciałam jeszcze dodać :-P że niektórzy ponoć zagięli podstawowe prawa fizyki :lol: bo Szumy usłyszeli dużo wcześniej, niż je zobaczyli (a podobno światło szybsze od dźwięku...) :lol:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Monika   30-09-2013, 16:44
I ja dołączam do podziękowańSmile Wprawdzie spędziłam z Wami tylko sobotnią cześć rowerową imprezy - ale cieszę się, że dotarłam ;-) MarcinK- wielkie dzięki za transport i pyszne orzechySmile Mani - wielkie dzięki za podwózkę do ZamościaSmile! Renia, Juras - Wasza pycha gorąca herbata na trasie na miarę złotaSmile

Już zapomniałam co znaczą Jurkowe ustawki..Ehh te lasy, błota, piachy :-D Dzięki Wam wszystkim za doborowe towarzystwo.

A tu kilka moich fotek

orientuj...
damian.s   30-09-2013, 16:55
renania napisał(a):No i żeby nie było nieporozumień: ja na stole nie tańczyłam, jadłam akurat ziemniaczka :mrgreen:

Renata - żeby nie było już żadnych nieporozumień i niejasności to musisz jeszcze zająć oficjalne stanowisko w sprawie startów w półmaratonie warszawskim :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
mariox   30-09-2013, 17:08
Jurek S napisał(a):Rzeczywiście blisko są, ale sprawdziłem Bart jeszcze 2009 opłacał składki.
Nie od razu się stowarzyszyłem, ale byłem tu wcześniej :-P .
Ale kto tam będzie komuś wiek i staż liczył ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   30-09-2013, 17:22
mariox napisał(a):
Jurek S napisał(a):Rzeczywiście blisko są, ale sprawdziłem Bart jeszcze 2009 opłacał składki.
Nie od razu się stowarzyszyłem, ale byłem tu wcześniej :-P .
Ale kto tam będzie komuś wiek i staż liczył ;-)

No widzisz Mariuszu, to zboczenie zawodowe księgowego-skarbnika. Dopóki coś nie wpłynie to nie ma :-P . Dobra, do starszaków idziesz :mrgreen: Ale najważniejsze, że ciągłość zachowujemy :-D

JuraS napisał(a):(...).Przepraszamy Cię Jurku Dyrektorze ,za zakłócanie nocnego spoczynku :oops: .Ustawki RL to magiczne miejsce,spotkałem tam koleżankę z wojska,ops,córkę kolegi z wojska ,Kasię ;-) (...).

Jurku ja nie narzekałem, że głośno tylko, że słaba muza :-) . Ale w byłem zaopatrzony w stopery (nie mylić ze Stoperanem jak niektórzy próbowali Wink ) i było spoko :-D

Monika napisał(a):(...)

A tu kilka moich fotek

Niby koleżanek pilnował a tak naprawdę rozglądał się za grzybami :->
https://plus.google.com/photos/10861453 ... 0495948570

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   30-09-2013, 17:54
A dajcie spokój Koledzy, nie liczmy sobie, najważniejsze aby pojąć co poeta miał na myśli.

Miałem nic nie pisać, bo strasznie sentymentalny się robię, oglądam zdjęcia, było, minęło, chyba będę płakał...



Dziękuję.

Terenikiem to ciągnikiem.
KermitOZ   30-09-2013, 19:40
Jurek S napisał(a):Rzeczywiście blisko są, ale sprawdziłem Bart jeszcze 2009 opłacał składki. :-D Mariox w następnym roku. Ale w sumie to mógłbym go przesunąć do starszaków :-P
Ja pamiętam jeszcze marioxa sprzed RL (przynajmniej jego wpisy), a Bart to dopiero na Nocy Kultury 2009 pierwszy raz przyjechał na ustawkę Big Grin Impreza musiała być naprawdę dobra w sobotę, skoro i Jurek ma problemy z pamięcią i to w dodatku nie dotyczą one tylko soboty Big Grin

[Obrazek: IMG_4099.JPG]

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mariox   30-09-2013, 20:26
Jurek S napisał(a):No widzisz Mariuszu, to zboczenie zawodowe księgowego-skarbnika. Dopóki coś nie wpłynie to nie ma :-P .
Ech, Jurek, nie znałem Cię od tej strony Undecided
Pieniądze to naprawdę nie wszystko ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
ArtiArt   30-09-2013, 20:37
Obiecane zdjęcia i tracki. Miłego oglądania/wspominania
FOTY

DZIEŃ 1

DZIEŃ 2

Pozdrawiam
ArtiArt
Rado   30-09-2013, 21:04
Fotki ode mnie - starałem się je maksymalnie ograniczyć - wyszło aż/tylko 76: https://picasaweb.google.com/1066978172 ... nIk9raigE#

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Strony (27):    1 ... 21 22 23 24 25 ... 27   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.