Strony (27):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 27   
Jurek S   24-08-2013, 13:15
#41
No to chyba zacznę liczyć w kolejności zgłoszeń

1. Jurek S
2. ArtiArt
3. Bart ?
4. damian.s
5. KASIA
6. JuraS
7. renania
8. Lech
9. Fazi5
10. Monika (wstępnie)
11. mariox
12. shrederson
13. tkt
14. Arcyk
15.
No i zostało jedno miejsce

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   24-08-2013, 15:07
#42
Zaczynam sie skłaniać do wersji samochodowej bo coś kręci gość, który robić przewóz busem z przyczepką. A po za tym zobaczyłem ciekawe miejsca, które moglibyśmy zwiedzić na Roztoczu Wsch. No i drugiego dnia niewiele byśmy stracili po za znanym przejazdem ze Zwierzyńca. Trasa pierwszego dnia byłaby trochę krótsza, ale mielibyśmy więcej czasu na spokojne pogaduchy wieczorem. Oczywiście tak, żeby następnego dnia wsiąść na rower :-P
To tak głośno rozważam. Kto jeszcze z wybierających się dysponowałby pojazdem i na ile osób? Mamy w tej chwili dwa na 6 osób.
I bazę wtedy zrobilibyśmy w Narolu. Praktycznie można by wtedy nie ograniczać liczby osób chociaż jeszcze nie sprawdzałem jak tam jest z bazą noclegową.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
zbigniew wlizło   24-08-2013, 15:35
#43
Witam zacną ekipę. Jeśli można jeszcze to chętnie wypełnię wolne miejsce. Pozdrawiam.
Bart   24-08-2013, 16:04
#44
Jurek S napisał(a):mielibyśmy więcej czasu na spokojne pogaduchy wieczorem
O proszę, bardzo ładnie.


Ewentualnie można do Kangoo wpakować 7 rowerów, jeden człenio do mnie + drugie auto z pięcioma człaniiaskami i tym sposobem, brzydko mówiąc - 7 osób mamy z bani.

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   24-08-2013, 16:16
#45
Bart napisał(a):
Jurek S napisał(a):mielibyśmy więcej czasu na spokojne pogaduchy wieczorem
O proszę, bardzo ładnie.


Ewentualnie można do Kangoo wpakować 7 rowerów, jeden człenio do mnie + drugie auto z pięcioma człaniiaskami i tym sposobem, brzydko mówiąc - 7 osób mamy z bani.

No to mielibyśmy już 13 osób zapakowanych. I jeszcze jedno autko to byłoby 15.

Zrobiłem rozeznanie i wstępnie zaklepałem nocleg po 25zł od osoby. To są takie domki, kazdy po dwa pokoje 3 i 4 osobowe, łazienka, komplet sztućców i kominek, w którym można napalić gdyby było zimno. Jest też miejsce na ognisko.

No i z tego co mówił właściciel nie powinno być problemu z większą ilością osób.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   24-08-2013, 17:55
#46
No tak, ale żeby nie było za pięknie :-D . Kangoo może pracować wtedy, a czy będzie czy nie, będę wiedział dopierooooo 10-11 wrzesnia, więc albo szukamy dalej, albo czekamy w niepewności[Obrazek: j7xj05.gif]

Terenikiem to ciągnikiem.
Fazi5   24-08-2013, 20:08
#47
Ja do mondka zabieram 3 os + 3 rowery na dach + ewentualnie 4 os bez roweru.

Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
ArtiArt   24-08-2013, 20:15
#48
Ja mogę zabrać 4 osoby (no w sumie to nawet 6 ale dwie osoby to niskie) + 3 rowery z tym, że na dwa rowery należałoby pożyczyć od kogoś uchwyt do mocowania na belkę (niestety posiadam tylko 2).

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   24-08-2013, 20:38
#49
Bart napisał(a):No tak, ale żeby nie było za pięknie :-D . Kangoo może pracować wtedy, a czy będzie czy nie, będę wiedział dopierooooo 10-11 wrzesnia, więc albo szukamy dalej, albo czekamy w niepewności Obrazek

Narobiłeś smaku :-D . Może jeszcze się ktoś wychyli. shrederson optował za wersją samochodową to może dysponuje? :-P . Wtedy byłoby 5 samochodów: mariox, tkt, Fazi5, ArtiArt no i ew. shrederson.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
darist   24-08-2013, 21:31
#50
Ja już będę po urlopie i marne szanse na wspólne spędzenie czasu ale...
Od 1 września będę przez dwa tygodnie kręcił po Roztoczu.
Jeśli jakiś kawałek trasy byłby do wcześniejszego sprawdzenia to oczywiście dokonam "penetracji" ;-) :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Strony (27):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 27   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.