Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
Jurek S   26-10-2013, 19:24
#41
No nie wiem czy ja się poczułem nieswojo czy raczej paul :-P , do którego właśnie wołałem, że na swoja zgubę poczekał na endriu :lol: . Dobra, juz nic nie mówię, żałuję tylko że Andrzeju nie mogłeś być z nami od początku. Tylko te ciągnienia... :oops:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
niemiec   26-10-2013, 19:57
#42
Ja niestety również nie dotarłem, ale rozruszałem się trochę później i potwierdzam, Lasy Kozłowieckie o tej porze roku- piękna sprawa Wink
Ex Driver   26-10-2013, 20:14
#43
W domu o 16.00. Kilka rundek po pustej o tej porze stacji paliw dla rozlużnienia. Pawle dziękuję za tę ustawkę. Było extra, choć chwilami lekko odstawałem. Jeszcze raz dzięki. Kilka zdjęć ode mnie

https://picasaweb.google.com/1170355519 ... directlink

" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Iron79   26-10-2013, 20:38
#44
Fajnie się jechało , pogoda miodzio , dzięki wszystkim. Mam kilka fotek ale zaczekam na Monikę bo nie wiem czy mam z czym startować ;-)
Jurek S   26-10-2013, 20:40
#45
Ja nie wiem czy to dobrze, że Paweł pojechał odprowadzać dziewczyny? Bo ani Pawła, ani dziewczyn, a co najgorsze zdjęć, które robiła Monika :-P . No chyba, że jeszcze gdzieś robią, żeby do tych 400 dobić :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Monika M   26-10-2013, 20:55
#46
Moi drodzy jestem jestem :mrgreen: zdjęć sporo, tylko będą dopiero w poniedziałek, bo padła mi karta graficzna w komp. i póki co nie mogę ich udostępnić Undecided
Wycieczka super, pogoda lux, grupa extra, krajobrazy piękne, brak błota :-D :-D :-D - czyli udana sobota :-) oby takich jak najwięcej :-)
Dzięki Paweł za organizację i wszystkim za wspólną rekreację Smile
Pozdrawiam Smile

MM
TomaS   26-10-2013, 21:17
#47
Trochę Wam zazdroszczę tej przejażdżki bo miałem jechać z Wami, ale mała robótka pokrzyżowała mi plany i musiałem ja dzisiaj wykonać, ale może innym razem dołączę.
Paweł, gratuluję udanej ustawki, słoneczny dzień, kierunek Kozłówka nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam Tomek
mraugorzata   26-10-2013, 21:39
#48
Krzysiu, a co Ty wciągasz? :-P

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
ArtiArt   26-10-2013, 22:21
#49
Jurek S napisał(a):... ani Pawła, ani dziewczyn, a co najgorsze zdjęć, ...

Jurek ja tam nie wiem (jestem trochę obity) ale najpierw jakieś losowanie gum później smaru hmm o co tu chodzi :?:
Myślę że jak dojdę do siebie to rozczaję o co kaman. ;-)

Pozdrawiam
ArtiArt
paul67   26-10-2013, 22:31
#50
Jurek S napisał(a):Dzięki Paweł za zapodanie ustawki, widzę że nabierasz wprawy w rekreacjach
Nie jest to takie proste, trochę musiałem poćwiczyć taką jazdę przed ustawką. I chyba udało się zachować bardzo rekreacyjny charakter wyjazdu, choć liczyłem na jeszcze wolniejszą jazdę i więcej przerw na fotki . A było co fotografować, jesień jest piękna.
Endriu, dobrze znów było Cię zobaczyć, musisz częściej z nami jeździć to i humor będzie Ci dopisywał Smile
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę Smile
Bardzo udana sobota, fajna rowerowa rekreacja przy świetnej pogodzie i Gran Derbi wygrane Smile

Pozdrawiam
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.