Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
Jurek S   25-10-2013, 21:56
#31
Mateusz B napisał(a):Ja jadę - poproszę poczekać tak do 10-tej, gdyby mnie nie było. Mój numer tel. daje Pawłowi na Priva, a ja mam do Jurka Storczyka.

Mateuszu, nie kombinuj - 9.01 odjazd. A jakby co ciśniesz za nami na Zawieprzyce :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
paul67   25-10-2013, 21:59
#32
Mateusz B napisał(a):Ja jadę - poproszę poczekać tak do 10-tej, gdyby mnie nie było.
Żartujesz sobie chyba. Wyjdź z domu pół godziny wcześniej.

Pozdrawiam
Monika M   25-10-2013, 22:30
#33
Jurek S napisał(a):(...)- 9.01 odjazd. A jakby co ciśniesz za nami na Zawieprzyce :-D
Confusedhock: Jurku nie strasz... bo jak tak to i my nie zdążymy... miał być wyjazd o 9:30 ...Smile
a i proszę wszystkich, żeby poćwiczyć w domu pozowanie, bo biere camere i bede pstrykać ;-)

MM
paul67   25-10-2013, 22:36
#34
Jurek miał na myśli swój wyjazd z domu Smile

Pozdrawiam
mraugorzata   25-10-2013, 22:51
#35
Monika M napisał(a):a i proszę wszystkich, żeby poćwiczyć w domu pozowanie, bo biere camere i bede pstrykać

To ja wybieram opcję kocyk + lekturka ;-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   26-10-2013, 08:07
#36
Monika M napisał(a):
Jurek S napisał(a):(...)- 9.01 odjazd. A jakby co ciśniesz za nami na Zawieprzyce :-D
Confusedhock: Jurku nie strasz... bo jak tak to i my nie zdążymy... miał być wyjazd o 9:30 ...Smile
a i proszę wszystkich, żeby poćwiczyć w domu pozowanie, bo biere camere i bede pstrykać ;-)

Niechcąco wyszła mi poprawka na Mateusza ;-) . Jak się będzie szykował na 9 to na 9.30 dojedzie :-D
Jak zdążę zrobić losy to jakiś dobry olej do łańcucha rozlosujemy. Ale tylko dla tych, którzy zgłosili swój udział przez forum. :-P Losowanie w Zawieprzycach
Olej podobnie jak ostatnie dętki jest od naszego pielgrzymkowego sponsora Dobre Rowery

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Jurek S   26-10-2013, 16:24
#37
No cóż, napiszę post pod postem bo tak się złozyło, że już w domu.
Takiej rekreacji trzeba mi było chociaż w pewnej chwili poczułem się nieswojo ;-) kiedy w tej Kozłówce się zasiedzieliśmy, a ja zacząłem myśleć o jeździe dalej. :-P
Tak więc był czas na pogaduchy i na podziwianie pięknych widoków, i w ogóle było fajnie.
Dzięki Paweł za zapodanie ustawki, widzę że nabierasz wprawy w rekreacjach. :-D
Losowanie odbyło się zgodzie z zapowiedzią w Zawieprzycach. Były aż trzy ciągnienia bo pierwsze dwa losy trafiły na osoby, które zgłaszały chęć na wyjazd, ale niestety nie dotarły. W trzecim ciągnieniu wygrała Ania i stała sie szczęśliwym :mrgreen: posiadaczem CYCLON BIKE CARE RIJWIEL-OLIE czyli po prostu smarowidła do łańcucha i chyba innych części rowerowych.
Nadwornym ;-) fotografem była Monika, która za cel postanowiła sobie zrobić 400 zdjęć, ale ile ich będzie nie wiem, to się okaże. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
danidani   26-10-2013, 16:34
#38
I ja serdecznie podziękuję za debiutancką ustawkę Smile
Było przyjemnie, rekreacyjnie, ale i momentami ciutkę szybciej Smile

Podziękowania dla wszystkich, bez wyjątku Smile
Moja trasa: http://www.endomondo.com/workouts/262357927/10135824

PS. Idę po jogurt bo suszy ;-)

Get the [ekhmm] out of my kitchen !!
G. Ramsay
popeye   26-10-2013, 17:18
#39
danidani napisał(a):PS. Idę po jogurt bo suszy ;-)
:lol: ja właśnie zapijam czipsy mlekiem.
endriu68   26-10-2013, 19:04
#40
szuper,wycieczka, piękne lasy kozłowieckie.
szkoda tylko, że brat Jerzy poczuł się trocho nieswojo, chiba dlatego,ze trzepałem się po drodze z pracy ,by posmiac się z bródki i kucyka paula , który żałował ,że na mnie poczekał :roll:
-tak na serio to cały tydzień miałem doła , a taka pikną grupkę starych wróbli z pięknymi sikorkami spotkać na trasie -hjumor zara powraca.
Tylko kto komu ciągnął? :oops: :oops: , jak mnie nie było
i po co ??
Strony (7):    1 2 3 4 5 6 7   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.