Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Jurek S   22-11-2013, 15:13
#11
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ale tak naprawdę to ze względu na potencjalnych uczestników bo mnie to taki byle jaki deszczyk by nie zatrzymał :-P Chociaż trochę przyjemności z jazdy też trzeba by mieć Undecided
Wszyscy wiemy, że twardziel z Ciebie Jurku :mrgreen: ale większość ma przyjemność z jazdy gdy nie pada ;-)

I tak też chcę do tego podejść :-D

Mateusz B napisał(a):Ja tak Wam popiszę - Jadę w okolice CIOCI 23.11 i wracam 22.11 br. CEL : RADAWIEC DuŻY oraz PŁOUSZOWICE KOL. HAAAAAA Big Grin

Mateuszu nie wiem czy dobrze zrozumiałem? Chcesz podróżować w czasie? ;-) . Bo wyjeżdżasz później,a wracasz wcześniej :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
And55   22-11-2013, 22:33
#12
Jurek, piszesz że masz wolny ten weekend więc przełóż ustawkę na sobotę.Ponoć jutro nie będzie padać i ja bym się załapał na ten wyjazd bo niedziela mi nie pasuje.
Jurek S   22-11-2013, 23:37
#13
And55 napisał(a):Jurek, piszesz że masz wolny ten weekend więc przełóż ustawkę na sobotę.Ponoć jutro nie będzie padać i ja bym się załapał na ten wyjazd bo niedziela mi nie pasuje.

Andrzeju tak w rzeczywistości to ja nie mam nigdy całego weekendu wolnego. Muszę z kilkudniowym wyprzedzeniem organizować opiekę do taty. Tak, że niestety sobota nie wchodzi w rachubę. Ale Artur coś zapodał. A tak naprawdę to w sobotę to chyba tylko szosa bo po tych deszczach w teren raczej mało ciekawie.
Więc żeby już nie trzymać w napięciu ;-) to
PRZEKŁADAM WYJAZD NA 1 GRUDNIA. W tytule też zmieniłem. Co nie oznacza, że damy radę pojechać, ale tak się nastawiam :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   23-11-2013, 22:53
#14
Ale tak po andrzejkach? :-(

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Mariobiker   24-11-2013, 05:05
#15
Jurek S napisał(a):Mateuszu nie wiem czy dobrze zrozumiałem? Chcesz podróżować w czasie? ;-) . Bo wyjeżdżasz później,a wracasz wcześniej :-P
Mateusz to nowy Dr. Emmett Brown i przerobił swojego KTM-a na wehikuł czasu :mrgreen:
mraugorzata napisał(a):Ale tak po andrzejkach? :-(
i przed slajdowiskiem ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
piotr73   24-11-2013, 07:36
#16
A mi ani andrzejki ani slajdowisko nie przeszkadza jak będzie znośna pogoda i jak będę dyspozycyjny czasowo to byłbym chętny :mrgreen:
Jurek S   24-11-2013, 10:03
#17
piotr73 napisał(a):A mi ani andrzejki ani slajdowisko nie przeszkadza jak będzie znośna pogoda i jak będę dyspozycyjny czasowo to byłbym chętny :mrgreen:

I to lubię :mrgreen:

mraugorzata napisał(a):Ale tak po andrzejkach? :-(
mariobiker napisał(a):(...) i przed slajdowiskiem ;-)
Takie trzy w jednym :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Irek   24-11-2013, 10:20
#18
mraugorzata napisał(a):Ale tak po andrzejkach? :-(
W Jaworkach po ognisku dałaś radę, to po Andrzejkach po płaskim nie pojedziesz?:-)
mraugorzata   24-11-2013, 13:05
#19
Irek napisał(a):W Jaworkach po ognisku dałaś radę, to po Andrzejkach po płaskim nie pojedziesz?:-)

Młoda byłam i głupia :-P

Tak czy inaczej mnie nie będzie. Do 9 grudnia muszę uważać bardzo na zdrowie, więc na pewne szaleństwa nie mogę sobie pozwolić :-(

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Yanq   25-11-2013, 01:39
#20
Myślę, że będzie zimno ale termin już sobie zarezerwowałem więc trzymam kciuki, żeby tylko nie padało.
PS. Przed Andrzejkami jeszcze MASA - nie zapominajcie :-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.