Strony (23):    1 ... 5 6 7 8 9 ... 23   
pik   24-03-2014, 14:49
#61
dyndul napisał(a):Hej,

ak się ostatnio dowiedziałem - alkohol szkodzi zdrowiu ;-)

Radek

Nie bardzo rozumiem. Przecież najnowsze badania wskazują, że to przesąd. Dlatego teraz zajmują się tym (alkoholizmem, pijaństwem) głównie etnolodzy.
P.
mraugorzata   24-03-2014, 18:20
#62
Jadę :mrgreen:
Tylko jeszcze waham się nad opcją noclegu w rytmie słów piosenki "Mój jest ten kawałek podłogi" czy jednak wersja de lux.

Edit.
Czy ktoś przygarnie mnie i mojego Shreka do samochodziku?

[Obrazek: kot.png]

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
mariox   24-03-2014, 20:04
#63
No dobra, podobno jestem kierownikiem grupy MTB :mrgreen:. Mam nadzieję, że grupa mi zbyt daleko nie odjedzie. Na wszelki wypadek nie zdradzę trasy ;-).
Droga do Kocudzy (odcinek Tarnawa - Goraj) jest zastawiona światełkami, trzeba sobie postać, jak się źle trafi. Dzisiaj jechałem objazdem przez Chrzanów, Batorz i Bychawę. Trasa dłuższa o 15 km, ale za to Okolice Chrzanowa to niestety tragiczna nawierzchnia.
Z Rynku we Frampolu do skrzyżowania Zemborzycka/Kunickiego jechałem 1h i 15 min, ale z rowerami na dachu nie ma szans ;-)
Zabieram kombi z 4 rowerami na dachu i 3 pasażerami. Deklarowali się Judaas, Marecky i Arkoni. Panowie, potwierdźcie, czy sprawa aktualna.
Trasę na pierwszy dzień wrzucę, jak narysuję ;-). A lekko nie będzie. W końcu to Roztocze Zachodnie...
Drugi dzień planowałbym raczej Lasy Janowskie, ale to jeszcze do ustalenia.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
pawlaczyskis   24-03-2014, 20:49
#64
Czekam z niecierpliwością Smile

Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
pik   24-03-2014, 21:11
#65
mariox napisał(a):Dzisiaj jechałem objazdem przez Chrzanów, Batorz i Bychawę. Trasa dłuższa o 15 km, ale za to Okolice Chrzanowa to niestety tragiczna nawierzchnia.
Z Rynku we Frampolu do skrzyżowania Zemborzycka/Kunickiego jechałem 1h i 15 min, .
Mariusz, nie jechałbym przez Frampol, bo nie ma sensu w tych okolicznościach. Trasa przez Branew jest piękna i warto nią przejechać. To 90 km i półtorej godziny spokojnej jazdy.
P.
mariox   24-03-2014, 21:23
#66
Na pierwszy dzień wyszła mi trochę długa ta trasa, ale może damy radę.
Trochę rysowałem na "czuja", gdyż te programatory nie mają wszystkich ścieżek.
Ogólnie mówiąc, w stronę "tam" będziemy jechać szlakiem "Czarna Perła" (jak ktoś ma mapę tej trasy, to niech zabierze, moja gnije gdzieś w okolicach Żelebska :-(). Potem do Lipowca pojedziemy kawałek Centralnym Roztoczańskim a później przez Kawęczynek (zarąbistymi wąwozami). Powrót przez Karolówkę, Korytków Mały i przez Bagno Rakowickie. Jak ktoś będzie miał dość, skrócimy przez Sokołówkę
TU KLIKAMY
Piotrze, napisz tylko, o której mamy się stawić w Lipowcu na degustację ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
pik   24-03-2014, 21:51
#67
mariox napisał(a):o której mamy się stawić w Lipowcu na degustację ;-)

Mariusz, czy jesteśmy w stanie już dziś przewidzieć, do której będziemy w piątek śpiewać i czytać lektury? Nawet nie wiemy, ile i jakie lektury ludzie przywiozą! Jeszcze za wcześnie, żeby ustalać tak wrażliwe społecznie szczegóły, jak godzina wyjazdu w sobotę ;-)
P.
Iron79   24-03-2014, 22:01
#68
mariox napisał(a):później przez Kawęczynek (zarąbistymi wąwozami).
oo ale fajnie , byłem tam kiedyś na szkoleniu w Przystanku Kawęczynek http://www.przystanekroztocze.com.pl/ i co nieco połaziłem po lasach , zarąbista okolice :-D
mariox   24-03-2014, 23:18
#69
pik napisał(a):Nawet nie wiemy, ile i jakie lektury ludzie przywiozą!
No ba! Tam w ogóle to jest ponoć wielu pisarzy, którzy sami piszą książki :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
pik   24-03-2014, 23:22
#70
mariox napisał(a):
pik napisał(a):Tam w ogóle to jest ponoć wielu pisarzy, którzy sami piszą książki :mrgreen:
Zapewne będziemy mogli je poczytać.
P.
Strony (23):    1 ... 5 6 7 8 9 ... 23   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.