Na pierwszy dzień wyszła mi trochę długa ta trasa, ale może damy radę.
Trochę rysowałem na "czuja", gdyż te programatory nie mają wszystkich ścieżek.
Ogólnie mówiąc, w stronę "tam" będziemy jechać szlakiem "Czarna Perła" (jak ktoś ma mapę tej trasy, to niech zabierze, moja gnije gdzieś w okolicach Żelebska :-(). Potem do Lipowca pojedziemy kawałek Centralnym Roztoczańskim a później przez Kawęczynek (zarąbistymi wąwozami). Powrót przez Karolówkę, Korytków Mały i przez Bagno Rakowickie. Jak ktoś będzie miał dość, skrócimy przez Sokołówkę
TU KLIKAMY
Piotrze, napisz tylko, o której mamy się stawić w Lipowcu na degustację ;-)