Strony (10):    1 2 3 4 5 ... 10   
majkel422   22-03-2014, 22:31
#21
Pojawię się
pawlaczyskis   23-03-2014, 01:36
#22
Będziemy Wink

Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
peterr86   23-03-2014, 14:00
#23
Witam,
Piszę tego posta przede wszystkim do organizatorów, ponieważ jeżeli się coś organizuje to chociaż trochę trzeba ogarnąć porządek przejazdu. Bardzo mi się nie podobało to że ludzie jadący z na przeciwka nie mieli możliwości z wami się minąć. A to dlatego żę jechaliście całą szerokością scieżki rowerowej. Następnym razem pomyślcie też o innych użytkownikach.
Mariobiker   23-03-2014, 14:45
#24
peterr86 napisał(a):Bardzo mi się nie podobało to że ludzie jadący z na przeciwka nie miały możliwości z wami się minąć. A to dlatego żę jechaliście całą szerokością scieżki rowerowej.
Wniosek jest tylko jeden, jechałeś kolego w złym kierunku :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mrozo   23-03-2014, 15:41
#25
peterr86 napisał(a):ludzie jadący z na przeciwka nie miały możliwości
ach te ludzie ...

a tak na poważnie - Jurek przed samym wyjazdem z mostu mówił, żeby nie jechać całą szerokością, tylko zostawić miejsce dla jadących z naprzeciwka. Nie będzie przecież jeździł i każdego kto wyjedzie za szeroko upominał "no no no tak nie wolno" ...
Rado   23-03-2014, 16:20
#26
Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszej imprezy za tak liczne przybycie - warto dla Was organizować takie akcje :-)
Dzisiaj wszystko było super - frekwencja, pogoda, Marzanny.
Mam nadzieję, że Jurek S. potem nie wywiózł Was w pole (ale w sumie miał być teren ...) :lol:
Ja zostałem z Henią by dokończyć kremację Marzann i ogarnąć "prochy".
Efekt: KLIK
Pretensji użytkownika peterr86 nie będę komentował ...

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
ArtiArt   23-03-2014, 16:41
#27
Rado napisał(a):Pretensji użytkownika peterr86 nie będę komentował ...
A kolega ma rację. Już kiedyś o tym pisałem/mówiłem. Też miałem nieprzyjemność mijać się z RL, który jechał jak banda całą szerokością ścieżki i zdecydowanie tego nie pochwalam.
Cytując klasyk takiej jeździe mówimy zdecydowane NIE.

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   23-03-2014, 16:57
#28
NO to udała nam się impreza :mrgreen: . W moim odczuciu we wszystkich jej elementach począwszy od przejazdu nad Zalew, poprzez konferansjerkę Prezesa i pracę zespołu konkursowego, a skończywszy na wycieczce przez pola i lasy :-D
Jadąc z Rado z przodu dochodziły do nas pojedyncze głosy niezadowolenia. Zdawałem sobie sprawę z tego, że będzie to miało miejsce. Kilkakrotnie było powtarzane, aby zwrócić uwagę na innych użytkowników DDR. Do tego jechaliśmy z minimalną prędkością 14-15km/h co nie stwarzało zagrożenia jakiejś niespodziewanej kolizji. Myślę, że raz w roku trochę empatii można wykazać :-D I tak udało się przeprowadzić peleton bezpiecznie nad zalew. Wprowadzanie dodatkowych porządkowych spowodowałoby by raczej więcej zamieszania niż korzyści. To tak odnosząc się do kolegi peterr86, żeby nie myślał, że był to taki bezrefleksyjny przejazd.
Ale największe podziękowania oczywiście dla wszystkich uczestników, bez których to wydarzenie nie miałoby takiego kolorytu :mrgreen: . Cieszył widok naszych znajomych i nie tylko z małymi dziećmi, które wzięły udział w naszej imprezie. Z rozmów jakie prowadziłem, dla nie których to była pierwsza okazja aby wsiąść w końcu na rower.
Spieszę donieść, że na przejażdżkę zebrała się też pokaźna grupka bo 32 osoby i wszyscy cało i szczęśliwie przejechali całą trasą choć momentami była naprawdę wymagająca. Z dobrą średnią 15,8km/h :-P
Podziękowania również dla wspierających mnie przy przejeździe naszych kolegów ArtiArt, Norbi i Arkoni.
I w ostatnim (na razie) słowie przyszła mi też taka myśli, że w przyszłym roku zrobilibyśmy przejazd na Topienie Marzanny przez miasto. Myślę, że udałoby się to zrobić. Trzeba by i Prezydenta zaprosić i jeszcze kogoś. Niechby to było takie miejskie wydarzenie. :-D
Trzeba przyznać, że najporządniej załatwiona ;-) Marzanna https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 1704832514

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ajri   23-03-2014, 17:03
#29
Rację kolega ma, ale nie ma powodu atakować organizatorów. Ostrzegali i prosili, a że 120+ osób nie było w stanie się zdyscyplinować to już nie ich wina. Czasem grupa dwuosobowa również potrafi zablokować przejazd swoimi mało zgrabnymi i nieprzemyślanymi ruchami. Każdy odpowiada za siebie,a że niektórym brakuje edukacji, kultury jazdy i obycia to niestety problem na który organizatorzy wpływu nie mają. Impreza była otwarta dla wszystkich i należy się cieszyć, że sporo osób skorzystało z zaproszenia. Być może niektórzy nauczą się na błędach i niezależnie od wielkości grupy będą przestrzegać zasad, które wszystkim na rowerowym szlaku ułatwiają życie.

Przechodząc do meritum...dzięki wielkie inicjatorom akcji oraz wszystkim przybyłym za stworzenie kapitalnej, radosnej, wiosennej atmosfery. Zima została pożegnana z wielkim przytupem. Było zawodowo :-D
Jurek S   23-03-2014, 17:36
#30
ajri napisał(a):(...) Czasem grupa dwuosobowa również potrafi zablokować przejazd swoimi mało zgrabnymi i nieprzemyślanymi ruchami. Każdy odpowiada za siebie,a że niektórym brakuje edukacji, kultury jazdy i obycia to niestety problem na który organizatorzy wpływu nie mają. Impreza była otwarta dla wszystkich i należy się cieszyć, że sporo osób skorzystało z zaproszenia. Być może niektórzy nauczą się na błędach i niezależnie od wielkości grupy będą przestrzegać zasad, które wszystkim na rowerowym szlaku ułatwiają życie.

(...)
To jest słuszna uwaga. Zawsze po takiej imprezie ktoś trafia do nas na dłużej, częściej bierze udział w różnych wyjazdach i w ten sposób poszerza się grono osób jeżdżących bezpiecznie i odpowiedzialnie. Więc jeżeli ktoś się nauczy takiej jazdy w małej grupie to i tak samo będzie jeździł niezależnie od liczby uczestników. Czy nawet samodzielnie. Ja osobiście zawsze zwracam na to uwagę o czym można było się przekonać na późniejszej wycieczce.
I jeszcze kilka zdjęć, ale tylko z miejsca zbiórki
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... rzanny2014

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (10):    1 2 3 4 5 ... 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.