Strony (4):    1 2 3 4   
Jurek S   24-03-2014, 19:57
#21
A ja podkadzę ;-) Prezesowi. Wszystko dzisiaj zagrało: tempo, trasa i pogoda. :-D
Wjechałem do domu na pierwszym poważnym opadzie i teraz sobie siedzę w ciepłym pokoiku słuchając jak "O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni wiosenny..."
A Radzik to widziałem został z dziewczętami i pewnie co tam im deszcz :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   24-03-2014, 19:57
#22
nie ma zdjęć- nie było ustawki..

znając moje szczęście, to gdybym pojechał, to wracałbym 3km w ulewę pod wiatr..
Calme   24-03-2014, 20:04
#23
radzik napisał(a):znając moje szczęście, to gdybym pojechał, to wracałbym 3km w ulewę pod wiatr..
Nie marudź. W Mediolan-San Remo prawie 300 jechali pod wiatr w deszczu i też lodów nie było :mrgreen:

Who Dares Wins
Rado   24-03-2014, 20:23
#24
Było tak zimno, że nawet jeśli lodziarnia byłaby otwarta, to ja bym lodów nie zamówił. Dlatego tempo było takie by nie zmarznąć, czyli było e-le-gan-cko 8-)
Dzięki.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   24-03-2014, 20:32
#25
Jurek S napisał(a):Wjechałem do domu na pierwszym poważnym opadzie i teraz sobie siedzę w ciepłym pokoiku
I byłeś widziany na Pl. Bychawskim ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   24-03-2014, 20:39
#26
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Wjechałem do domu na pierwszym poważnym opadzie i teraz sobie siedzę w ciepłym pokoiku
I byłeś widziany na Pl. Bychawskim ;-)
Jakie to czasy przyszły?! Żadnej prywatności :-P Kiedyś to człowiek mógł pójść z dziewczyną do parku, zaszyć się gdzieś na ławeczce.... ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Wiatrr Niedostępny   24-03-2014, 20:45
#27
Jurek S napisał(a):A Radzik to widziałem został z dziewczętami i pewnie co tam im deszcz :-P

W takim towarzystwie to można zmoknąć ;-)


Sympatyczna ta ustawka co jej wcale nie było :mrgreen:
Calme   24-03-2014, 20:48
#28
Jurek S napisał(a):Jakie to czasy przyszły?! Żadnej prywatności :-P Kiedyś to człowiek mógł pójść z dziewczyną do parku, zaszyć się gdzieś na ławeczce.... ;-)
Taki mamy klimat :mrgreen: Prywatność po lubelsku

Who Dares Wins
Mariobiker   24-03-2014, 21:05
#29
Jurek S napisał(a):mariobiker napisał/a: Jurek S napisał/a: Wjechałem do domu na pierwszym poważnym opadzie i teraz sobie siedzę w ciepłym pokoiku I byłeś widziany na Pl. Bychawskim

Jakie to czasy przyszły?! Żadnej prywatności Kiedyś to człowiek mógł pójść z dziewczyną do parku, zaszyć się gdzieś na ławeczce....
Tym razem to nie ja Cię widziałem tylko mój syn.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Bondi   24-03-2014, 21:20
#30
Monika M napisał(a):Tym razem postanowiłam, że zanim zdemaskuje mnie Bondi - zdemaskuję się sama.

(To chyba za duża skala zjawiska żeby to był przypadek ;-) )

- Andrzej potwierdzam tym razem na czarnym rowerze w czarnym ubraniu to byłam ja :mrgreen:.
Powiem szczerze że rozpoznałem Cię po niepowtarzalnych okularach :-D. Zanim zdążyłem krzyknąć-,,Cześć! Monika? :-) ", po Monice nie było śladu...
Ale po kolei. Nie wybierałem się na żadną ustawkę stąd na ustawkę nie zdążyłem, nie planowałem też wstępować na lody, spotkałem Monikę :-D, na super tajnej ustawce, i tylko trochę zmokłem. Stąd uznaję dzisiejszy wypad za bardzo udany :-)
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.