Strony (10):    1 ... 6 7 8 9 10   
Jurek S   29-03-2014, 18:46
#71
Jeżeli można być bardziej niż cały zadowolony to jestem :mrgreen:
Ze wszech miar udana wycieczka. I trasa, i grupa, i atrakcji tyle. Pierwsza to ognisko, nie wiem czy nad Rejowcem czy nad Dużym Łęgiem ale było przednio. Motyli jeszcze nie ma, ale małą żabkę spotkałem (gdzieś na zdjęciu powinna być) Niektórzy zrobili sobie bułeczkę z ogniska w wersji hardcor ;-) , ale skutków ubocznych nie było. :-P Później w Markuszowie spotkaliśmy zakręconego pana, który jest właśnie (współ)twórcą tych map, jest przewodnikiem. Wiele ciekawych rzeczy nam opowiedział, a na koniec dostaliśmy po mapie i paszporcie od razu z pieczęcią :-D
Oczywiście karczma i żurek w przewadze, tylko Rado się wyłamał
Tak, że podziękowania dla współtwórców dzisiejszej wycieczki bo przecież to Damian wykminił te okolice. Jak powiedział JuraS trzeba to będzie powtórzyć z rozszerzoną wersją programu kulturalno-rozrywkowego. A, po drodze jeszcze zahaczylismy o dworek w Moszenkach gdzie urodził się płk. Kłoczowski dowódca dywizjonu 303, kawaler orderu Virtuti Military. Zdjęcia za moment.
No i gratulacje dla Katki, która dzielnie walczyła z podjazdami i wcale się nie zniechęciła, zapowiedziała, że jeszcze w sezonie nam pokaże :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   29-03-2014, 19:08
#72
To ja też zwoje wtrącę. Allle dzień. Wycieczka super atrakcje też. Dzięki kierowniku za prowadzenie. A. I pozdrawiam Was z trasy Kurów - Puławy. Ech ta praca.
JuraS   29-03-2014, 19:24
#73
Kinga napisał(a):A ze mnie baba jednak jest... tuż przed wyjazdem zabrałam się za pompowanie roweru i zepsuła mi się pompka. Efektem jest flak, z którym nie miałam już co zrobić
Piekielnie jestem wkurzona,
Szkoda Kinga ,bardzo szkoda :-(,Kasia była jedynaczką w naszym gronie :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
katka   29-03-2014, 19:36
#74
Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim za ciepłe powitanie. Dzięki za wsparcie na końcu peletonu ;-) Czułam, że będzie fajnie, ale stwierdzam, że dla takiego towarzystwo warto katować uda :-D Było przefajnie i powiem tyle, myślę, że będzie coś z tego :-P
Mariobiker   29-03-2014, 19:45
#75
katka napisał(a):Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim za ciepłe powitanie.
Nie ma za co :-D Polecamy się na przyszłość :mrgreen:

Kilka fotek https://picasaweb.google.com/1161054944 ... JRejowiec#

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   29-03-2014, 19:46
#76
katka napisał(a):Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim za ciepłe powitanie. Dzięki za wsparcie na końcu peletonu ;-) Czułam, że będzie fajnie, ale stwierdzam, że dla takiego towarzystwo warto katować uda :-D Było przefajnie i powiem tyle, myślę, że będzie coś z tego :-P
Cieszy nas to bardzo, już jesteś nasza :-D Regeneruj mięśnie bo jak widzisz u nas ruch interesie duży i kolejne wyjazdy czekają :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
TomStep   29-03-2014, 20:06
#77
Qrcze, chciałem do was dołączyć na rogatce w Tomaszowicach :-( , czekałem do za 15' 11 Arrow i pojechałem dalej na Garbów przez Borków, Kozłówka i do Lublina.

Pozdrawiam
Tomek
JuraS   29-03-2014, 20:07
#78
Kasiu i Koledzy obejrzyjcie się dokładnie :!: ,właśnie żona zdjęła mi z karku kleszcza 8-) .

Pozdrawiam,
Jurek
Jurek S   29-03-2014, 20:11
#79
JuraS napisał(a):Kasiu i Koledzy obejrzyjcie się dokładnie :!: ,właśnie żona zdjęła mi z karku kleszcza 8-) .
A gdzieś Ty się włóczył? :roll:
I ode mnie parę zdjęć :-P
https://plus.google.com/photos/10397278 ... banner=pwa

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Rado   29-03-2014, 20:15
#80
Sądzę, że dziś narodziła się nowa tradycja - ustawka ogniskowo-kiełbasiana :mrgreen:
Trasa i miejscówka na ognisko genialna, powinniśmy to wpisać w grafik imprez cyklicznych Smile
Dzięki dla Jurasa, Mario i Norbiego za sprawdzenie trasy.

Jurek S napisał(a):Oczywiście karczma i żurek w przewadze, tylko Rado się wyłamał
Ehhh Jurku, przecież tą kurę specjalnie zamówiłem żeby długo czekać - Wy byście zjedli swoje zupki i pojechali, a ja bym został z Kasią ;-) No ale Wy jesteście bardzo koleżeńscy, więc zaczekaliście na mnie aż zjem Smile
Aha, i witamy na pokładzie następnego "gorącego" - tym razem Janka ;-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Strony (10):    1 ... 6 7 8 9 10   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.