Strony (25):    1 ... 21 22 23 24 25   
marza   22-06-2014, 21:08
To i ja gratuluję i ukłony dla was :lol:

Smile)))
radzik   22-06-2014, 21:09
brawa dla Kierownika/ów za pomysł i realizacjęSmile
wielkie gratulacje dla wszystkich co stanęli na starcie i mimo pogody osiągnęli swoje wynikiSmile (kto nie był w trasie ten nie wyobraża sobie jakie panowały warunki)

no i dzięki Krzysiu za spontaniczną wycieczkę, towarzystwo i szczególnie kółeczko;d
Meritok   22-06-2014, 21:31
Panowie szacun ode mnie za wytrwałość, najbardziej cieszy to ze nawet deszcz i wiatr nie pozbawił was dobrego humoru- i o to chodzi.
Jeszcze raz moje gratulacje.
slonko_k   22-06-2014, 21:40
Jesteście niesamowici! Gratuluję :!:
Zdzisław   23-06-2014, 05:34
Moje wielkie gratulacje nie za sam pomysł,ale za wytrzymałość fizyczną i psychiczną w niepogodzie.
Ale powiem Wam,że upał jest jeszcze gorszy od deszczu i wiatru,którego doświadczyłem ponad dwa tygodnie temu jadąc z Lublina do Garnka,dystans to około 280 km.
Także wielki szacun dla was.
Pozdrawiam.
Mariobiker   23-06-2014, 08:00
Na początek gratulacje dla wszystkich uczestników tej szalonej wycieczki ;-) Wiatr, deszcz i chłód nam nie pomagał ale cóż to dla takich twardzieli. Dziękuję Wszystkim, którzy nam towarzyszyli na starcie i mecie. Oraz czwórce naszych przyjaciół która powitała nas w Urszulinie. Jesteście wielcy ! Wycieczka zaliczona, 400 km przejechane (przy okazji poprawiłem sobie życiówkę o 3,23 km :mrgreen: ) Kilka fotek Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... edirect=1#

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
radzik   23-06-2014, 08:21
nie chciało mi się robić selekcji, więc tylko poobracałem Arrow klik
mirqxx   23-06-2014, 08:23
hej Smile

bardzo dziękuję za rekreacyjną ustawkę Smile i wsparcie podczas jej trwania. sam nie dałbym rady.

na świeżo to mogę powiedzieć, że na kolejną taką chcę jechać za rok Wink))

noc może była i najkrótsza ale było zimno i padało Smile
dla mnie jazda w nocy w sensie "ciemno" nie była problemem a spodziewałem się, że będzie (reklama: pro-x dual cree mocno daje radę). trochę zmęczenie czy sama noc dawała mi się we znaki poprzez spadek średniej prędkości jazdy do ~19 i dwoma sekundowymi przyśnięciami i jazdą w kierunku rowu Smile
mżawka zrosiła nas lub mnie (bo jechaliśmy momentami i 1-2km od siebie) około 20 razy. 2 razy dostaliśmy mocną pompą ale krótko bo raz uciekliśmy na stację a drugi raz pod przystanek. największą ilość opadów dostaliśmy całą 8ką w nocy - może nie była to mega pompa ale całkiem mocny deszcz przez kilkadziesiąt minut.

początkowe tempo (rekreacyjne oczywiście) było szybkie. pierwsze 80km zrobiliśmy ze średnią >26,5. na 140km średnia narastająco u mnie była ~24,2 na 200km 22,8 na 300km 22,0 na 350km 21,5 na 400km 21,3 (tutaj trzeba było przycisnąć - chyba już siłą woli a nie nóg - bo by nie było 400/24 Smile)

główny cel zrealizowany 400km w 24h jest zarówno od 17:31 (wyjazd z domu) i od 18:04 (start ustawki).

prawą rękę mam tak zmęczoną od zmiany biegów i trzymania roweru, że wczoraj wieczorem nie mogłem utrzymać widelca a dzisiaj mam jakieś mrowienie Smile coś z przodu pod kolanami jest mocno zmęczone i boli przy wstawaniu. dodatkowo obtarty lewy bok od pasa neoprenowego i coś jeszcze mam poobcierane Smile
holden   23-06-2014, 08:38
Gratulacje dla wszystkich za wytrwałość :-)

mirqxx napisał(a):czoraj wieczorem nie mogłem utrzymać widelca a dzisiaj mam jakieś mrowienie Smile
Mi kilka lat temu pomogła chyba piłeczka z kolcami do ściskania - przeszło po kilku dniach, ale nie mam porównania bo tylko raz jechalem 24h, wiem tylko tyle, że u niektórych mrowienie trwało dłużej.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Iron79   23-06-2014, 09:04
radzik napisał(a):nie chciało mi się robić selekcji, więc tylko poobracałem Arrow klik

dobre foty, uśmiech jest zawsze..no może na ostatnim nie ma , ale to zrozumiałe ;-)
Strony (25):    1 ... 21 22 23 24 25   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.