Strony (25):    1 ... 21 22 23 24 25   
KermitOZ   23-06-2014, 09:05
Gratuluję wszystkim świetnej przygody i super wyniku, zwłaszcza w taką pogodę Smile
mirqxx napisał(a):początkowe tempo (rekreacyjne oczywiście) było szybkie. pierwsze 80km zrobiliśmy ze średnią >26,5. na 140km średnia narastająco u mnie była ~24,2 na 200km 22,8 na 300km 22,0 na 350km 21,5 na 400km 21,3 (tutaj trzeba było przycisnąć - chyba już siłą woli a nie nóg - bo by nie było 400/24 Smile)
A nie mówiłem? Wink Zawsze na takich maratonach trzeba na początku trochę nadgonić, chociażby po to, żeby mieć komfort psychiczny później. Ale co do psychy to macie twardą, taka pogoda daje w kość, zwłaszcza przy tak długiej jeździe, czapki z głów Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Pat   23-06-2014, 10:01
Gratulacje! Fajnie że każdemu udało się zrealizować swój cel Smile

mirqxx napisał(a):prawą rękę mam tak zmęczoną od zmiany biegów i trzymania roweru, że wczoraj wieczorem nie mogłem utrzymać widelca a dzisiaj mam jakieś mrowienie Smile

Jeśli mrowienie dotyczy kciuka i palca wskazującego to pochodzi prawdopodobnie od nadgarstka i czasowo uciśniętego nerwu, który tamtędy leci dość wąskim kanałem. Pewnie samo przejdzie Smile
renania   23-06-2014, 10:04
Ja również jestem pełna podziwu dla Was wszystkich!!! :-)
Gratuluję takich ogromnych wyników, szczególnie uwzględniając pogodę, która była mocno nieznośna...

Jesteście Wielcy!!!! :-D
mirqxx   23-06-2014, 10:19
mrowienie obecnie tylko kciuk i lekkie zmęcznie całej dłoni
przejdzie przejdzie Smile

ktoś chciał pooglądać statystyki
u mnie wykresy i cyferki wyglądają tak:
http://www.endomondo.com/workouts/361502615/12702869
http://connect.garmin.com/activity/526307038
muszę czujnik kadencji jakoś mocno na stałe przykleić bo momentami zanika i z 10 razy się zatrzymywałem poprawiać
JuraS   23-06-2014, 11:52
mirqxx napisał(a):(bo jechaliśmy momentami i 1-2km od siebie
Kolego Mirku,grupa 24h jechała przez 24h ramię w ramię i koło w koło :mrgreen: .

Radzik ,pamiętaj o kasztanach,może ich być 24 :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Rado   23-06-2014, 12:13
Z taką ekipą mogę jechać i na koniec świata. Życiówka osiągnięta (oby na krótko). Póki co nic mnie nie boli, nic mi nie dolega. Ukłony dla osób, które przejechały 400 km i więcej. Następnym razem przy zdecydowanie lepszych warunkach atmosferycznych sądzę, że bez problemu powinienem wykręcić 400 km +.
Najbardziej obawiałem się jazdy nocnej, ale kawa ze stacji paliw z ornitologicznym logo oraz wytwarzana w trakcie jazdy adrenalina skutecznie zwalczały senność. W sumie bardzo mi się podobała jazda nocą, zwłaszcza, że ruch na drodze był bliski zeru. Zatem kiedy organizujemy Nocny Patrol ? :-)
Wielkie podziękowania dla osób, które przyjechały na start, część trasy koło Urszulina oraz na metę.
Dzięki, że jesteście.
PS. wynalazca lemondki powinien otrzymać Nagrodę Nobla Smile

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   23-06-2014, 20:29
Rado napisał(a):PS. wynalazca lemondki powinien otrzymać Nagrodę Nobla Smile
A ja zaprosiłbym go na izotonik ;-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lemondka

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
TomStep   23-06-2014, 21:21
Dziękuję za wspólną jazdę i gratuluję wszystkim osiągniętych wyników, kilometry dało się odczuć w nogach, ale było warto. Podziękowania gorące dla wszystkich, którzy nam kibicowali.

Pozdrawiam
Tomek
KrzysiekP   23-06-2014, 22:22
Dzięki za organizację, wspólną jazdę dla Radzika mimo trudności atmosferycznych udało się zrealizować nasz plan 100%. Jak by to opisać zgubiliśmy się już pod Biedrą Jak żyć Jakub mówi prawo czy w lewo a pal licho pojechałem w prawo i spotkałem Radzika i z nim ruszyłem w dalsza drogę. Gratuluje wszystkim pobitych rekordów oraz wytrzymałości w tych nietypowych warunkach.

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Mariobiker   24-06-2014, 01:21
A ja czekam na fotki od Janka 8-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (25):    1 ... 21 22 23 24 25   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.