Strony (18):    1 ... 13 14 15 16 17 18   
Bart   31-05-2014, 08:31
Niestety,
tak jak myślałem, na bliżej nieokreślonym kilometrze, złapał mnie skurcz łydki, w wyniku czego, zmuszony byłem zrezygnować z dalszego uczestnictwa w wycieczce długodystansowej.

Dzięki serdeczne.
Bajo.

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   31-05-2014, 09:01
Bart napisał(a):Niestety,
tak jak myślałem, na bliżej nieokreślonym kilometrze, złapał mnie skurcz łydki, w wyniku czego, zmuszony byłem zrezygnować z dalszego uczestnictwa w wycieczce długodystansowej.

Dzięki serdeczne.
Bajo.
Tak od razu Cię zatarli :-?
Wpadnij pod Lukoil :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
katka   31-05-2014, 17:45
Jadąc sobie dyliżansem z Parczewa do Lublina, mam chwilę czasu na napisanie czegoś. Bardzo chciałam podziękować Jurkowi za Włóczęgę. Trasa świetna, towarzystwo wręcz doborowe, przemiła sobota, no po prostu to czego potrzebowałam :mrgreen:
Dziękuję również całej reszcie towarzyszy. Z takimi ludźmi jak Wy wybornie jest spędzać czas :-D
Ogólnie wycieczkę uważam za bardzo udaną, 130 kilosi plus dojazd zaliczone. I nawet uporczywy wiatr :roll: nie zmieni mojego zdania że chcę z Wami jeszcze :mrgreen:
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Noorbi dzięki za słuchawki, kolejny raz mnie ratujesz ;-)
And55   31-05-2014, 21:35
Pierwszy :mrgreen:
mirqxx   31-05-2014, 21:37
dzięki Smile

dystans: 211.14 km
czas jazdy: 9:23:56
czas total: 14:25:53
śr. prędkość: 22.5 km/h
wzrost wysokości: 592 m
Noorbi   31-05-2014, 21:55
Dzięki wielkie za ten wspaniały dzień. To najdłuższa moja wyprawa rowerowa dzienna. Dzięki Jurku za doskonale dobraną trasę. A no właśnie TRASA Udało się zapisać całość. Pozdrowienia. Teraz szybka kąpiel i IZOTONIC
mirqxx   31-05-2014, 22:45
najlepsze było tempo
miało być 20km/h - albo i mniej bo bez spinki Smile
połowa trasy pod wiatr: 22km/h
jurek na półmetku: aaa teraz to już z wiatrem w plecy, na lajcie, bez pośpiechu
i nam wyszło 23km/h

a tempo narzucały głównie dziewczyny, wahałem się czy coś malować na babską ustawkę ale teraz wiem, że nie mam po co tam jechać dopóki formy nie zrobię Smile))
radzik   31-05-2014, 23:02
dzięki wszystkim za mega wycieczkęSmile
wielkie gratulacje i mega szacunek dla wszystkich, którzy pyknęli dziś swoje pierwsze dwuseteczki Smile Wyrazy uznania szczególnie dla Ani, Kasi i Kasi, że podjęły wyzwanie i pojechały robiąc swoje rekordy, a przy tym żadna ani razu nie narzekała, nie skarżyła się ani nic z tych rzeczy, a dziś było naprawdę ciężko. Co więcej większą część trasy przejechały w czubie, robiąc tempo i zacierając męską część wycieczkiSmile
Podziękowania dla Jurasa za pomysł, kierowanie i za wszystko!
Dzięki za powrót Wink
Super się z Wami jechało! do następnego!

a następnym razem jak chcecie mnie zgubić, musicie znaleźć lepsze miejsce niż jakaś kryjówka 700 m na zadupiu za Parczewem, ukryci za domem, żywopłotem i drzewami :mrgreen:

ja tam się dziś mega zatarłem, u mnie koło 225km

kilka fotek (nie chce mi się robić selekcji więc wrzucam jak leci, cieszcie się że przynajmniej poobracałem Big Grin )
JuraS   31-05-2014, 23:42
Wspaniałe dziewczyny,wspaniałe chłopaki ;-) .Dobrze ,że jesteście :-> .Dzięki za wspaniałą włóczęgę :!: Na starcie stawiło się 14 osób,szybko jednak skurcz łydki wyeliminował Bartka Cry .Pierwsze 100 km ciężkie,pod wiatr.Po nawrocie w Kwasówce lecieliśmy na skrzydłach wiatru :mrgreen: .Stawiam wniosek o objęcie przygotowaniami do następnych Igrzysk Olimpijskich trzech naszych wspaniałych dziewczyn :-D .Zgodnie z zapowiedzią Kasia ,katka powróciła z Parczewa szynobusem z uwagi na jutrzejszy start w zawodach.Powrót trochę opóżniony z uwagi na obiad w Parczewie.Podziękowania dla Mario ,który przyjechał nam na powitanie prawie pod Parczew :-> .Podziękowania dla Damiana za pozdrowienia z Sarniej Skały :-D .Szczególne wyrazy uznania dla Maniego_73,który po nieprzespanej nocy ,z przyczyn służbowych,przyjechał i wytrzymał całą trasę :mrgreen: .Tempo szybsze niż zakładano,ale ponieważ kierownik wycieczki ,wraz z Manim _73 i Krzysiem_63 jechał na końcu grupy nie było powodów do interwencji :-> .Mój rekord również pobity,z 205 na 220 km ;-) .Dzięki :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   01-06-2014, 00:09
JuraS napisał(a):Podziękowania dla Mario ,który przyjechał nam na powitanie
Nie ma za co dziękować. Dla mnie to tez była przyjemność :-)
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... aPoNocyII#

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (18):    1 ... 13 14 15 16 17 18   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.