Strony (19):    1 ... 13 14 15 16 17 ... 19   
Mariobiker   26-08-2014, 14:12
Rado napisał(a):z innego forum rowerowego wiem, że ten punkt działał bardzo sprawnie i wszyscy byli cali zadowoleni
I to jest najlepsza zapłata za pracę na PK

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   26-08-2014, 15:17
Rado napisał(a):W tym miejscu należy też serdecznie podziękować osobom, które ciężko pracowały na PK Rzeszów - wielkie dzięki - z innego forum rowerowego wiem, że ten punkt działał bardzo sprawnie i wszyscy byli cali zadowoleni Kawał dobrej roboty, gratuluję
Załoga PK 12 Rzeszów melduje powrót ;-) .Ponieważ każdy wie,nawet Radzik wie,że jesteśmy fajni i skromni :-> ,potwierdzamy pochwały wygłaszane przez wszystkie zawodniczki :mrgreen: i większość zawodników :-D .Prawdopodobnie Ci nieliczni, nie zdążyli nas pochwalić bo szybko odjechali,np. prezes RL kolega Grzesiek :-> ,którego pit stop był bardzo krótki,może 3 minutowy,ale zdążyliśmy nakarmić prezesa żurkiem,uzupełnić bidony,przetrzeć okulary i rower,sprawdzić ciśnienie w oponach,załadować banany i batony energy :-D .
Wielkie dzięki za pomoc dla Kasi,Przemka,Krzysia , Mariuszka i kotka Bibiturka :lol: .Dla Janka nie starczy mi słów uznania.Janku jesteś Wielki :-D .
Powrót był trudny,po załadowaniu prezesa i jego roweru ,zrobiło się ciasno i sennie 8-) .Wpadając w kilkusekundowy sen ,ratowaliśmy się przed zaśnięciem na dobre,przepytując się z tabliczki mnożenia i recytując na głos "Lokomotywę" Tuwima :-> .
Warto było pomóc ,dla chwały RL i choćby dlatego, aby zobaczyć radość i wzruszenie na twarzy naszej dzielnej piątki :-D .

Pozdrawiam,
Jurek
KermitOZ   26-08-2014, 18:42
Wklejam tracka ze Stravy: http://www.strava.com/activities/185577302 Smile Niestety jak się nie ma tam konta to wiele nie będzie widać. Szersza relacja niebawem na moim sajcie. Rozmawiałem niedawno z Acu, wraca już z TomStepem i jego rodzinką do Lublina, Endriu z Markiem zostają chyba na dzisiejszą imprezę integracyjną. Ogromne brawa dla wszystkich, fajnie, że z Lublina była spora ekipa, a z tego co chodzą słuchy to za dwa lata ma być jeszcze większa Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
kofi   26-08-2014, 19:51
Gratulacje dla Wszystkich osiągniecie konkretne i dla Uczestników i dla członków PK
Yanq   26-08-2014, 20:13
Ja przede wszystkim chylę czoło przed WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI BBT - imprezy której założenia są daleko poza granicami możliwości nawet sporo jeżdżących rowerzystów.
Nawet wielokrotni uczestnicy i liderzy wcześniejszych edycji mają do niej respekt ale czasem z wyraźnym bólem serca i oni muszą się poddać.

Dziękuję wszystkim z którymi jak zawsze miło i wesoło było być na PK i reprezentować Rowerowy Lublin. Z Wami mogę wszystko! Cieszę się, że wyszło jak wyszło i nasz posterunek był miło komentowany wśród uczestników i kibiców. Nie daliśmy d....!

Zdjęcia chciało mi się i miałem czas więc poobracałem i popodpisywałem ;-)

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
radzik   26-08-2014, 20:36
Janku, jak zwykle stanąłeś na wysokości zadaniaSmile
KermitOZ   26-08-2014, 20:40
Foto nr 23 rządzi i jeszcze ten napis "Wjazd", no nie mam pytań Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
radzik   26-08-2014, 20:49
klikajcie szybko "wtę i wewtę" fotki 67-68-67-68-67-68-67-68 i patrzcie na twarz p. Roberta Janika :mrgreen:


teraz czekam na relację ze środka wyścigu od uczestników :!:
Mariobiker   26-08-2014, 21:51
Yanq napisał(a):chciało mi się i miałem czas więc poobracałem i popodpisywałem
Janku jesteś wielki :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):Foto nr 23 rządzi i jeszcze ten napis "Wjazd", no nie mam pytań Wink
Takie rzeczy tylko z "szefem" :-P ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
TomStep   26-08-2014, 21:53
Witam wszyskich, nareście dotarłem do domu, dziękuję za kibicowanie i perfekcyjne przygotowanie PK. Relację z maratonu postaram się sklecić juro, mało spałem a jutro do pracy, więc idę kimać.

Pozdrawiam
Tomek
Strony (19):    1 ... 13 14 15 16 17 ... 19   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.