Strony (9):    1 2 3 4 5 ... 9   
damian.s   06-05-2014, 22:37
#21
No to lecimy z tematem – kolejność przypadkowa, wybór miejscami bardzo subiektywny :-) , tytuły mogą się nieco różnić.

Szanty itp – Stara Maui, Port (Johny Walker), Ballada na złe drogi, Pójdę przez morze, Do domu, Życzenia powrotu, Po co mi to było, 24 lutego, Początkującego żeglarza pieśń radosna, Opowieść (jest gdzieś na pewno tawerna)

SDM – Jak, Opadły mgły wstaje nowy dzień, Ach kiedy znowu ruszą dla mnie dni, Czarny blues o czwartej nad ranem, Nie rozdziobią nas kruki, Pod kątem ostrym, Latawce pogodnych dni, U studni, Bieszczadzkie Anioły, Majka

WGB – Bukowina I, II, Bez słów, Sielanka o domu, Majster bieda

Lubelska Federacja Bardów – Ataman!!!! (pytałem o to podczas ogniska na Roztoczu – wprost nie mogę uwierzyć, że nikt z Was tego nie zna), Raz na walcu, Piosenka w samą porę, Do aniołów wciąż daleko,

Andrzej Garczarek (to trochę mniej znane) – Mewka Śmieszka, Warka pstrąg, Kolejowa 36, Ogrodnik

Z innych ogólnie znanych: Dni których nie znamy, Zegarmistrz światła, Chodź na piwko, Bardzo smutna piosenka retro, Lech Janerka – Rower, Jacek Woźniak – Ragazzo da Napoli, Chłopcy radarowcy, Komu dzwonią, Apaszem Stasiek był, Ballada o Felku Zdankiewiczu, U cioci na imieninach, Czarna Mańka, Baranek, Celina, Kolorowe jarmarki, A wszystko te czarne oczy

Ja również mogę jeszcze bardzo długooo…. Coś czuję, że chyba trzeba będzie powiększyć rozmiary śpiewnika :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Noorbi   06-05-2014, 22:39
#22
No nieźle, nieźle. Co ja widzę Confusedhock: Piosenka turystyczna i shanty na czele, ale i poezja śpiewana z przyśpiewką ludową depczą im po nogach. Robi się fajnie. Pierwsze teksty wklepane. Dam znać jeżeli będzie mi brakowało czegoś np. chwytów gitarowych. Plan jest aby śpiewnik wyszedł na spotkanie wspominkowe. A na razie równolegle ruszyły prace nad filmikiem. Ludzie co z materiałem od Was :?:
JuraS   06-05-2014, 22:48
#23
Noorbi napisał(a):Pierwsze teksty wklepane
Noorbi napisał(a):Plan jest aby śpiewnik wyszedł na spotkanie wspominkowe. A na razie równolegle ruszyły prace nad filmikiem. Ludzie co z materiałem od Was
Noorbi ,jesteś tytanem pracy twórczej :-> .

Pozdrawiam,
Jurek
damian.s   06-05-2014, 23:02
#24
W zasadzie na pierwszej stronie moim zdaniem powinna znaleźć się piosenka, o której mowa już w tytule tematu :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Aga84   07-05-2014, 00:54
#25
Bart napisał(a):Koledzy moi mili, już tak sobie nie słodźcie, bo jeszcze będzie coś z tego Idea
Nie jest fajny, nie wziąłem luteiny i nie widzę czy to Noorbi, czy Tinky Winky, o Radeczq nie wspomnę, weźcie przykład z Damiana, Jurka, ze mnie możecie, czy chociażby z Gośki.


Także tak,
jeszcze jedno, nie zapomnijcie dopiąć do śpiewnika jednej z ważniejszych pieśni :!:

[scroll]POOOOOOOOOLITECHNIKA ! Obrazek[/scroll]

no nieee a Moooootor, Moooootor 2x ???? ;-)
Yanq   07-05-2014, 01:24
#26
damian.s napisał(a):No to lecimy z tematem – kolejność przypadkowa, wybór miejscami bardzo subiektywny :-) , tytuły mogą się nieco różnić...
Bardzo ambitnie Damianq pocisnąłeś. W większości będziesz musiał mnie od początku tego uczyć - tyle że ja na to jak na lato.
Późna pora ale to co mi do głowy przyszło na liście must be nie może zabraknąć: (już ktoś większość wymienił ale nie wszystkie chyba)
Szanty: pożegnanie Liverpoolu, Morskie opowieści, Gdzie ta keja, Kiedy szliśmy przez Pacyfik - ja też nie mogę tego z głowy wygonić :mrgreen: Cztery piwka, Morze moje morze, Hiszpańskie dziewczyny, Pieśń wielorybników, Sześć błota stóp, Płyńmy w dół do Starej Maui, 24 lutego bijatyka,
z innej beczki: Płonie ognisko, Rezerwa, Sokoły, Gdybym miał gitarę, My cyganie, Małgośka ;-) , Ale to już było,
ciut bardziej ambitne: "Jak", Anioły bieszczadzkie, Bieszczadzki trakt
do tego większość twórczości Dżemu, Perfektu, Lady Panku itd, itd
Czyste kartki nie zostaną - na 100% :mrgreen: ale może poszukali byśmy czegoś bardziej rowerowego? Damian tu coś z dedykacją specjalnie dla Ciebie

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Jurek S   07-05-2014, 09:23
#27
Coraz bardziej mi się to podoba :-D Jawi się tak szerokie spektrum, że każdy będzie mógł coś wybrać dla siebie :-P
To niedługo trzeba będzie robić ustawki na śpiewanie. Bo chałtury to już nie będzie można odstawiać ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   07-05-2014, 10:02
#28
A Jaromira Nohavicę znacie? Też ma bardzo przyjemne piosenki: Kometa, Sarajewo, Gdy jutro skoro świt, Darmodziej, Dokąd się śpiewa, Idą po mnie idą :-)

[Obrazek: button-1421-black.png]
truskafka   07-05-2014, 10:41
#29
DamianQ ja to Atamana znam, ale nie umiem Tongue, Nohavica ma jeszcze jedną niezłą ... jak to leciało..... oooo już wiem Pochód zdechalaków Smile

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
damian.s   07-05-2014, 10:45
#30
truskafka napisał(a):DamianQ ja to Atamana znam, ale nie umiem Tongue
"Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej :-P"
truskafka napisał(a):Nohavica ma jeszcze jedną niezłą ... jak to leciało..... oooo już wiem Pochód zdechalaków Smile
"W karetkach znają nas - a każdy jak brat, brat, brat" :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (9):    1 2 3 4 5 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.