Strony (11):    1 ... 6 7 8 9 10 11   
Jurek S   03-06-2014, 21:11
#71
mariox napisał(a):Jak w sobotę, to może i ja bym się dołączył? Weźmiecie faceta bez formy? Smile
Mariuszu, mój kolego sympatyczny rowerowy jakże się cieszę :-D Już myślałem, że będę musiał stare zdjęcia wyciągać, żeby sobie przypomnieć jak wyglądasz :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
slonko_k   03-06-2014, 22:04
#72
No dobrze, to może i ja się z Wami wybiorę? Mój rower bardzo lubi błoto, i tylko czeka, aż zabiorę go z miasta w teren. :-P
Jurek S   07-06-2014, 22:17
#73
slonko_k napisał(a):No dobrze, to może i ja się z Wami wybiorę? Mój rower bardzo lubi błoto, i tylko czeka, aż zabiorę go z miasta w teren. :-P
Mam nadzieję, że juz nic poważnego nie dopada. Jadąc dzisiaj spoglądaliśmy w teren i wyglądało to masakrycznie. Confusedhock:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mraugorzata   08-06-2014, 17:54
#74
Po dzisiejszej próbie postoju w cieniu polecam na przyszły tydzień spryskać się czymś antykomarowym. Te krwiopijcze bestie nie dają człowiekowi spokoju :evil:

(bardziej napisałam to dla siebie, żeby nie zapomnieć :-P )

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Adek   10-06-2014, 19:04
#75
Ja niestety nie mogę jechać. Wypadło mi szkolenie, którego nie mogę ominąć, a kończy się dopiero 14.30 Sad. W razie czego będę jechał gdzieś ok 16, jak ktoś też nie może jechać zapraszam na wspólne kręcenie po okolicy.
Jurek S   11-06-2014, 13:44
#76
Adek napisał(a):Ja niestety nie mogę jechać. Wypadło mi szkolenie, którego nie mogę ominąć, a kończy się dopiero 14.30 Sad. W razie czego będę jechał gdzieś ok 16, jak ktoś też nie może jechać zapraszam na wspólne kręcenie po okolicy.
Adrian, jeżeli będziesz pewny co do popołudniowego wyjazdu to po prostu załóż temat. Bardzo możliwe, że ktoś akurat będzie miał i ochotę i czas na taki właśnie przejazd. Od 16 sporo można przejechać :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mariox   11-06-2014, 23:00
#77
No i sobie pojeździłem... wpakowali mnie w inwentaryzację w sobotę :-(
Miłej jazdy życzę Wszystkim. Może zróbcie sobie postój w Piotrkówku na jakąś kiełbaskę przy ognisku. Miejsce jest dobre, sprawdzone... ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   12-06-2014, 19:03
#78
Około której mniej więcej powrót? 8-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Jurek S   12-06-2014, 19:20
#79
mraugorzata napisał(a):Około której mniej więcej powrót? 8-)
Wszystko zależy na ile będziemy mieli ochotę :-P
W wersji minimalnej chyba planowałem na 17. Przy 2 godz. przerwy i 5 godz jazdy ze śr, 16km/h :-D
A tak jeszcze w kwestiach pogodowych. Dobrze, że trochę popaduje bo nie będzie się tak kurzyło. Chociaż na samą sobotę to tak średnio zapowiadają. Mamy jeszcze trochę czasu.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   13-06-2014, 22:25
#80
Coś cisza w temacie. Nie wiem czy się zbierać czy nie :mrgreen:
A tak na poważnie to wszystko zależy od pogody. Dzisiaj zmokłem i przy tej temperaturze to nie było miło.
Czekam na rozwój wydarzeń.

Pozdrawiam
ArtiArt
Strony (11):    1 ... 6 7 8 9 10 11   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.