Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
michalbrodowski   23-05-2009, 01:22
#1
Niestety na Skandii w Nałęczowie nie będę, więc pozostaje mi Mazovia.

Nie wiem czy był jakiś "oficjalny"objazd trasy? Jeśli był, to nie wiedziałem. W każdym razie na pewno chcę przejechać trasę przed maratonem, więc chciałbym zapytać czy nie ma ktoś ochoty na objazd trasy w jakiś ładny słoneczny dzionek?

Trasa Mazovii w Lublinie

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
KermitOZ   23-05-2009, 01:38
#2
Chętnie się przyłączę. Ja będę startował w Giga, ale chętnie objadę nawet oba dystanse i to kilka razy Smile

Generalnie jest problem, bo zaczęła się sesja, ten weekend odpada i następny też, bo startuję w Mazovii w Warszawie. Ale może do końcówki czerwca się jeszcze znajdzie jakiś wolny termin Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
bartek   23-05-2009, 07:15
#3
ja też się piszę na objazd tej trasy, ale najchętniej w wersji nieGiga Smile

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
etywoniuk   23-05-2009, 08:21
#4
jest mapka trasy na mazovii, trochę mnie zszokowało bo zupełnie inaczej niż 2008,
postanowiłem przygotować się/do trasy :lol: / profesjonalnie, zanabyłem cztery mapy geodezyjne 1:25000 pokrywające obszar maratonu, mielismy wyjechać dzisiej aby porównać plener z mapą, chyba nic z tego nie będzie, burz za burzą ale przy stabilnej pogodzie jedziemy nawet na tygodniu
pozdrawiam


--------------------------------
mazoviamtb 833
anodamian   23-05-2009, 09:17
#5
Jechałem nową trasę mazovi tydzień temu, trochę się pogubiłem na samym początku :-P. Na pewno trasa jeszcze szybsza niż w zeszłym roku i odpadły najbardziej nieprzyjemne odcinki w lesie w Krężnicy i po łąkach przy samym zalewie. Jak by był jakiś objazd to ja najbardziej pisze się na tygodniu.
Karcer   23-05-2009, 13:00
#6
Kilka dni temu objechałem znaczną część trasy, również mając problemy w części początkowej. Z chęcią bym się z kimś przejechał Giga w jakimś umiarkowanym/spokojnym tempie.
KermitOZ   23-05-2009, 13:27
#7
Nie wiem czy dam radę na tygodniu, bo sesja się zbliża i jestem zawalony robotą, ale jakby się coś wyklarowało to napiszę Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
michalbrodowski   23-05-2009, 18:57
#8
Ja bezrobotny teraz na rower mamc zas 24h na dobę :) Więc jak będzie ktoś jechać to piszcie :)
Zrobiłem górala, kolana przestają boleć, więc staram sie lepiej przygotować na mazovie :)

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Pawel93   23-05-2009, 19:06
#9
michał ja chętnie się dołącze bo bede brał udział w Mega Wink bo Giga to jednak na drugi start w tej edycji wyścigów to za dużo aby przejechać jakimś szalonym tempem; ) ja do Nałęczowa się wybieram na dystans Medio i licze na jakiś konkretny wynik bo czytając z mapy trasa nie wydaje się zbyt wymagająca.
Karcer   23-05-2009, 20:27
#10
Skoro jest pare osób dysponujących czasem na tygodniu, to może wstępnie wtorek? Pogodynka straszy ładną pogodą akurat na ten dzień.
Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.