Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
gello1   08-08-2014, 18:07
#31
Jurku, o której będziecie w Wierzchowinach? Wstępnie tam bym was "zgarnął" Big Grin
Tak +-
Jurek S   08-08-2014, 18:21
#32
gello1 napisał(a):Jurku, o której będziecie w Wierzchowinach? Wstępnie tam bym was "zgarnął" Big Grin
Tak +-
Trudne pytanie. W Wierzchowinach zatrzymamy się przez neogotyckiej gorzelni :mrgreen: , tam możemy się spotkać. Do tego miejsca jest ok 22km. Sama jazda to 1godz.12min. Postoje mamy w Rejowcu, Niedziałowicach, Depułtycze. Powiedzmy, że z Rejowca wyjedziemy o 8.45.
Bądź 10.15. Najwyżej trochę poczekasz.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
slonko_k   08-08-2014, 18:38
#33
Nie mogę się już doczekać. :mrgreen: Jeszcze się tylko nastawię psychicznie na ranne wstawanie... Ile wcześniej trzeba być na pkp? Z 15 minut wystarczy, czy trzeba brać większy zapas?
Jurek S   08-08-2014, 19:19
#34
slonko_k napisał(a):Nie mogę się już doczekać. :mrgreen: Jeszcze się tylko nastawię psychicznie na ranne wstawanie... Ile wcześniej trzeba być na pkp? Z 15 minut wystarczy, czy trzeba brać większy zapas?
Pociąg odjeżdża o 7.41. Przyjeżdża do Lublina 7.21. Ja proponowałem wcześniej (7.15) żeby spokojnie kupić bilety i zająć miejsca. A po za tym pewnie jest opcja 1+2 i więcej. Tzn za pierwszy bilet cena normalna, a za kolejne ze zniżką. Tak było ostatnio jak jechaliśmy do Krupego.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   08-08-2014, 19:22
#35
Jurek S napisał(a):Do tego miejsca jest ok 22km. Sama jazda to 1godz.12min.
Nie 10, nie 15 a 12 ;-) to dopiero jest dokładność :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   08-08-2014, 19:25
#36
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Do tego miejsca jest ok 22km. Sama jazda to 1godz.12min.
Nie 10, nie 15 a 12 ;-) to dopiero jest dokładność :mrgreen:
Na końcu zrobiłem zaokrąglenie :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
gello1   09-08-2014, 21:19
#37
Witajcie zmęczeni podróżnicy. Ja już w domu, przyjechało mi się ekspresowo. Chyba licznik się zaciął bo nie "schodził" poniżej 30km/h.
Zaczynam się regenerować.

Wydłubałem zdjęcia z kamerki:


Do zobaczenia następnym razem Big Grin
ArtiArt   10-08-2014, 16:33
#38
Pierwszy (tzn. po Grześku).
Żyję i jakoś będę żył. Jak dojdę do siebie to coś więcej napisze. Tak na szybko to bardzo dziękuję za miłe towarzystwo podczas kręcenia.

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   10-08-2014, 17:00
#39
Czekałem na ten wyjazd i ze wszech miar jestem po nim zadowolony :mrgreen: Mieliśmy na tym wyjeździe wszystko. Począwszy od ekipy, która doskonale się rozumiała, wspomagała, potrafiła pośmiać się i pożartować. Ostatecznie pojechało nas siedmioro (razem z gello1). Kolejna sprawa to trasa i atrakcje. Było co zwiedzać, czasem chociaż spojrzeć, a taką wisienką na torcie był oczywiście Rezerwat "Głęboka Dolina" Wielkie dzięki dla Grzegorza, który pokazał nam miejsca gdzie pewnie sami byśmy nie trafili. Generalnie cała tamta okolica to dla mnie wielkie pozytywne zaskoczenie, że mamy takie miejsca na naszej Lubelszczyźnie. Momentami wydawało mi się, że jestem gdzieś w górach. Kwaterkę mieliśmy ciekawą. ;-) Powiedziałbym późny PRL, wczesny Gierek :-P . Ale umyć się można było, spać też, grill. Za to przebijał lokalizacją w pięknym położeniu z jednej strony i bardzo blisko do sklepu i kościoła :-D
Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki. Zdjęcia dopiero będę ładował.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
slonko_k   10-08-2014, 18:08
#40
Słuchajcie, właściwie to nie wiem, co powiedzieć. Po pierwsze, i przede wszystkim, dziękuję Wam za towarzystwo. Jazda na rowerze w Waszym towarzystwie była czystą przyjemnością. Po raz kolejny przekonałam się, jak wiele można się nauczyć od innych. Dzięki, Jurku, Izo, Arturze, Piotrze, Marcinie i Grześku! Smile
Noga podawała, szczególnie ta pozaklejana Plastrami Mocy.
Podsumowując bardzo forumowo, jestem cała zadowolona. Było warto, bardzo, bardzo warto.
Jeszcze raz Wam dziękuję! Smile
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.